Fuente
«ΔЕМОКРАТИЧНА» РЕСПУБЛІКА ОКІНАВА | Недавно провели розіграш і зібрали 24к на ремонт машини хлопцям з Трет...
265 Vistas/Alcance
2025-03-06 21:20
Mensaje №42444
Недавно провели розіграш і зібрали 24к на ремонт машини хлопцям з Третьої Штурмової.🔥А тепер я прийшов до вас з ще одним розіграшем-збором цього разу вже собі на екіпу.Трошки змінюється профіль моєї роботи і тому треба придбати легку спорягу для зручності і маневреності (не переживайте, не штурмовик).Сподіваюсь закрити хоч невелику частину, бо шось ГЗшки не вистачає на базову норм екіпу, яка вбереже мене від куль і шабель.Так от, розігрувати будемо три фігурки і переможців буде троє🌈:-Перший стане володарем ультра рар ельфа на грифоні з часів 8ої редакції Fantasy Battles-Другий отримає гарячого Леона Кенеді з Resident Evil.-А третій - холодного(але тим не менш гарячого) Дракулу + сюрприз🌚Розіграш триватиме місяць.Правила як завжди прості: 50 грн донат на банку = один квиток для участі в лотереї. Більше квитків, більше шансів виграти.☘️Робите донат - ставите плюсики в коменти (50 грн це один +, якщо більше, то більше плюсів), скріншот донату зберігайте собі.https://send.monobank.ua/jar/9ch9azqgiQ