Fuente
Офіцер | Ротаціям таки бути?)Стосовно нового наказу Головнокомандувача про обов...
151 000 Vistas/Alcance
2026-05-01 04:57
Mensaje №6836
🔼🔽Ротаціям таки бути?)Стосовно нового наказу Головнокомандувача про обовʼязкові ротації військовослужбовців, а саме про те, що вони не можуть перебувати на позиціях більше 2 місяців і тд, можу сказати лише, що це вже завідомо недієвий інструмент у вирішенні даного питання…В більшості нашумівших випадків про неадекватну кількість днів на позиціях має місце ситуація, коли ротацію особового складу провести було майже неможливо(або взагалі немає на кого міняти людей) і навіть вивід людей звідти - було тим ще казіно, тому командири до талого тримають там людей, щоб якнайдовше створювати видимість утримання рубежів, хоча часто така позиція відіграє роль СПшки і просто намагається максимально не палитись. В свою чергу такий наказ замість, здавалося б покращення життя, буде його навпаки, ускладнювати.Не зрозуміло як це все буде корелюватись один з одним, адже утримувати одні і ті ж позиції для командування і при цьому регулярно проводити ротації там, де це майже нереально і ніким робити - задача з великою зірочкою….Офіцер ✙ | Підписатись