Fuente
Офіцер | Чергове «топове» рішення стосовно комплектування підрозділів: відтепер...
127 000 Vistas/Alcance
2025-12-11 19:44
Mensaje №6554
Чергове «топове» рішення стосовно комплектування підрозділів: відтепер через СЗЧ можливо потрапити виключно у штурмові або десантно-штурмові війська.Потужна концепція, коли людям, навіть не вдаючись в деталі цієї схємки, дають зрозуміти, що після СЗЧ їм світять виключно штурмові підрозділи, котрі в основному виконують функції пожежників🫡Про таку «доцільність» розподілення ресурсів я взагалі мовчу, коли по всім напрямкам комплеткування ставлять постійно одні й ті ж підрозділи, діяльність та специфіка яких, взагалі не є домінуючою в нинішніх реаліях застосування підрозділів СОУ на полі бою.Піхота - це база, на якій в будь-якому випадку тримається вся ЛБЗ, але в мене таке відчуття, що всупереч реаліям, де існує домінування оборонних дій СОУ на полі бою, хтось наполегливо хоче проводити наступальні операції)Висновки:1. Угробили можливість переведення/відновлення на службі через СЗЧ - done✅2. Зайвий раз наголосили на некомпетентному підході до комплектування війська - done✅p.s. сумніваюсь, що через таку двіжуху багато чого перепадає в підрозділи ДШВ🇺🇦🥲Офіцер ✙ | Підписатись