Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обитель Хетмора 🐈‍⬛
Añadido 06 dic. 2025

Обитель Хетмора 🐈‍⬛

@obitelbastet
Número de suscriptores: 160
Fotos: 5
Descripción:
Ви знаходитеся у обителі Хетмора ✨ Автор: @het_mor
Fuente

Обитель Хетмора 🐈‍⬛ | Найважче, через те, що я зараз проходжу - це вибір себе не дивлячись н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обитель Хетмора 🐈‍⬛ Обитель Хетмора 🐈‍⬛ @obitelbastet
137 Vistas/Alcance 2025-11-23 23:07 Mensaje №789
Найважче, через те, що я зараз проходжу - це вибір себе не дивлячись ні на що:Я відраховуюсь із університету на який витратив багато ресурсу, але я зрозумів, що воно того не вартеТак було витрачено чи втрачено ресурс, але навіщо викидати ще більше його в смітник?Я в цілому почав себе цінувати набагато більше, це видно і по моїх цінах (я маю гордість за себе, що міг поставити такі ціни, які подобаються мені!), і по відношенню до себеЯ перестав гнатися за підписниками, поширювати сториз та дописи, бо я це робив, тому що хотів комусь догодити, вважав, що саме так в мене будуть клієнти, але ні - це було бачення інших людей, не моє особисте, яке я виховав і якого притримуюся заразЯ усвідомив, що моя енергія в будь-якому прояві (навіть одне моє слово) - вартує дуже й дуже багатоВ більшості своєму це стосується роботи з клієнтамиМені дуже сподобався наступний текст:«Кордони - не відлякують клієнтів, вони відфільтровують зайвих»Настільки я боявся бути собою як виявилося, що:«Найнезручніше, що можна робити - це прикидатися кимось»Зручним бути дуже незручно :)