Fuente
Obiimy | cultural center | 21 жовтня в Обіймах відбулося відкриття виставки «Відбитки присутності...
462 Vistas/Alcance
2025-10-25 08:27
Mensaje №2215
21 жовтня в Обіймах відбулося відкриття виставки «Відбитки присутності» мисткині Софії ГолубевоїЕкспозиція об’єднала три проєкти — «40х30x20», «Дружній теніс» і «Вразливе тіло» — у єдину просторову розповідь про ландшафт, пам’ять і тіло.Для Софії мистецтво — це спосіб фіксувати досвід, відчуття і час.Під час зустрічі мисткиня спілкувалася з відвідувачами, розповідала про свої роботи, ділилася історіями їхнього створення. Атмосфера вечора була теплою, затишною та відкритою.Одразу після відкриття відбувся творчий воркшоп «Монотипія як відбиток пам’яті міста».Учасники створювали власні відбитки, натхненні Ларнакою — її пляжами, пальмами, цитрусовими, архітектурою та акведуком.Для когось це були спогади, для когось — нові асоціації.Роботи учасників наразі готуються до експозиції та будуть представлені 5 листопада під час презентації колективної експозиції.Серед гостей був і англомовний учасник, який долучився до воркшопу, що вкотре підтвердило:Обійми — відкриті для всіх: українців і друзів з усього світу.За наступними посиланнями визнайдете фото з виставки та фото з воркшопу.