Fuente
ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ | У 2019 році американська журналістка й активістка Мелісса Блейк стала ...
1 700 Vistas/Alcance
2025-08-08 07:04
Mensaje №5969
У 2019 році американська журналістка й активістка Мелісса Блейк стала мішенню хвилі онлайн-булінгу. Ненависники заявляли, що вона «занадто негарна» аби викладати свої фото у соцмережі.Її зовнішність – наслідок синдрому Фрімена-Шелдона, рідкісної генетичної хвороби, що впливає на м’язи обличчя та кінцівок.Тож більшість на її місці видалили б акаунт, пішли б у тінь, замовкли. Але Мелісса зробила навпаки. Вона взяла телефон і почала викладати по одному селфі щодня. Цілий рік. Без винятків. Замість виправдовуватись, вона писала про ідентичність, щоденність, життя з інвалідністю, про те що значить бути помітною в світі, де тебе намагаються витіснити з поля зору.Ця ініціатива отримала назву #MyBestSelfie і швидко переросла в міжнародний рух. Із протесту однієї жінки виросло щось більше – підтримка для всіх, кого не бачать, не чують, не визнають. Для всіх, кого вчили мовчати, якщо ти не відповідаєш «нормі».Мелісса нагадала світові очевидну, але незручну правду:📌 не треба бути «ідеальною», щоб мати право бути тут📌 не потрібно фільтрів, щоб бути гідною поваги📌 не треба дозволу суспільства, щоб бути в полі зору Сьогодні Меліса впливова журналістка, символ сміливості та автентичності. А її щоденні селфі – як маленька онлайн-революція.