Fuente
ФК "Нива" Тернопіль | Півзахисник тернопільської «Ниви» Андрій Бей розповів про відпустку та...
761 Vistas/Alcance
2025-02-11 07:39
Mensaje №7839
🎙 Півзахисник тернопільської «Ниви» Андрій Бей розповів про відпустку та перші дні зборів.- Як пройшла твоя відпустка? Чи вдалося відпочити? - Відпочив добре, можна сказати, відновився від травми, яку отримав проти «Агробізнесу» ще восени в товариському матчі. Провів відпустку активно: тренувався в залі, виконував бігову роботу й у доволі хорошому стані прибув на збори.- Що найважче на зборах після відпустки? - Я думаю, що найважче - це дворазові тренування. Одне діло, коли ти тренуєшся сам у відпустці, а зовсім інше - коли приходиш і вже працюєш у команді з двома тренуваннями щодня. Це, звичайно, дається взнаки.- Поділися своїми враженнями від перших днів на зборах? - Перші враження чудові! Нам, як ви знаєте, постелили штучне поле, і воно в дуже хорошому стані. Є все для того, щоб прогресувати: хороші умови в готелі, якісне харчування, можливості для відновлення. Все чудово, ні на що не скаржимося.- Що зараз від вас вимагає тренер? Над чим працюєте? - Перші дні більше працювали з м’ячем: виконували вправи на техніку, передачі, щоб поступово входити в робочий ритм. А вже з вчорашнього дня тренер почав давати більше тактичних вправ, бо в нас завтра гра з «Агробізнесом».😀 ФК «НИВА» | Підписатись