Fuente
Запорізька політехніка | 20 квітня у спортивному комплексі Запорізького державного медико-фарма...
772 Vistas/Alcance
2026-04-24 07:59
Mensaje №4376
🏀 20 квітня у спортивному комплексі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету відбувся поєдинок обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу.На майданчику зустрілися команди НУ «Запорізька політехніка» та ЗДМФУ — представники закладів вищої освіти Запорізької області в баскетболі.💪 У запеклій боротьбі перемогу здобула команда нашого університету з рахунком:НУ «Запорізька політехніка» — ЗДМФУ 41:34Завдяки цій перемозі команда НУ «Запорізька політехніка» виходить до III туру змагань та представлятиме Запорізьку область на зональному етапі, який відбудеться у місті Миколаїв 🎉Вітаємо наших спортсменів із перемогою:🔹 Сергій Білоусов (УФКС–215)🔹 Андрій Яницький (УФКС–215)🔹 Єгор Савенко (УФКС–225)🔹 Климентій Береза (УФКС–215)🔹 Іван Гаран (Е–313сп)🔹 Ярослав Морозов (Ю–315м)🔹 Павло Сімічов (УФКС–413сп)🔹 Євгеній Терьохін (Е–712)Дякуємо тренеру команди — старшому викладачу кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту Юрію Дуднику — за високий рівень підготовки спортсменів!Бажаємо успішного виступу на наступному етапі! Пліч-о-пліч — до нових перемог ❤️