Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Студпарламент УДУ
Añadido 14 jul. 2024

Студпарламент УДУ

@npu_stud_parliament
Número de suscriptores: 831
Fotos: 642
Videos: 50
Enlaces: 173
Descripción:
НОВА офіційна сторінка Студентського парламенту УДУ імені М.П.Драгоманова
Fuente

Студпарламент УДУ | Герої не вмирають…Сьогодні, 20 лютого, драгоманівці зібралися біля Пам...

Logotipo de la comunidad de telegram - Студпарламент УДУ Студпарламент УДУ @npu_stud_parliament
306 Vistas/Alcance 2025-02-20 22:10 Mensaje №672
Герої не вмирають…Сьогодні, 20 лютого, драгоманівці зібралися біля Пам’ятного Хреста Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати тих, хто віддав своє життя за свободу, гідність і незалежність України.Цей день – про біль і втрату, про незламність і пам’ять, про боротьбу, яка триває. Більше десяти років тому вони вийшли на Майдан, щоб змінити країну. І змінили. Заплативши за це найвищу ціну – віддавши життя.До заходу долучився ректор університету, академік Віктор Андрущенко, який наголосив: пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це не лише шана їхньому подвигу, а й відповідальність кожного з нас за майбутнє України.Зворушливими словами до присутніх звернулася в.о. голови Студентського парламенту університету Еліна Репік. Її промова віддзеркалювала думки всіх нас: пам’ятаючи минуле, ми будуємо майбутнє, гідне жертовності тих, хто поклав своє життя.Музичний супровід заходу здійснили Владислав Соло та Дарʼя Жукова, ніжні звуки бандури у виконанні Володимира Войта додали ще більше емоційного забарвлення. Окрема подяка народному театру «Вавилон» (Коваленко Софії, Нерубай Вікторії, Середі Тетяні),який через мистецтво передав увесь біль і велич подвигу Героїв.Захід модерувала начальниця Центру гуманітарної та молодіжної політики Таміла Новіцька.Цей день – нагадування. Наша боротьба триває. І сьогодні наш фронт – це навчання, волонтерство, підтримка наших захисників. Ми маємо пам’ятати ціну, яку заплатили ті, хто не побоявся стати на захист своєї країни.Герої не вмирають, поки ми про них пам’ятаємо.Слава Україні! 🇺🇦