Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нова Я
Añadido 14 jul. 2024

Нова Я

@novanovaya
Número de suscriptores: 2 116
Fotos: 4,530
Videos: 34
Enlaces: 2,950
Descripción:
Канал для любителів книг - як паперових, так і електронних! Дізнайтеся першими про новинки, акції, знижки! Мої твори тут: https://booknet.ua/els-klark-u8033056 Для ідей, пропозицій і зворотнього зв'язку: @Lesya_Ivanchenko
Fuente

Нова Я | Коли я в дитинстві уявляла життя письменників, то малювала собі велики...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нова Я Нова Я @novanovaya
414 Vistas/Alcance 2025-05-03 06:09 Mensaje №3096
Коли я в дитинстві уявляла життя письменників, то малювала собі великий кабінет з безліччю книг, стильну друкарську машинку, і обов'язково якийсь мальовничий краєвид за вікном ( море або гори), щоб надихатися на творчість! Але насправді життєві реалії дещо інші. Оскільки маю, окрім творчості, ще робочі і домашні обов'язки, мої книги пишуться в різний час і в різних місцях. Спершу я працювала тільки зі стаціонарного комп'ютера. Поскільки він був у нас один на всю сім'ю, то мій улюблений час для письменства був десь з 5 до 8 ранку ( хоча я далеко не жайворонок). Просто в ті години моя родина спала, і ніхто не претендував за заповітне місце біля компа. Далі я стала писати з телефона. Хоч спочатку було незручно, але зате можна було використати для письма будь-яку вільну хвилину: наприклад, очікуючи посилку на пошті чи в черзі до лікаря. Іноді натхнення заставало просто посеред вулиці, я зупинялася й записувала якісь думки, нотатки. Зараз на допомогу приходить ноутбук. Для письма не маю точно відведеного часу - коли маю півгодини-годину, тоді й сідаю працювати. Зазвичай за один письменницький "забіг" пишу один розділ 4-6 тисяч знаків. Люблю писати на кухні :) Або ж у кріслі, поставивши ноут на коліна, чи за журнальним столиком, чи надворі на лавці, коли гарна погода)) Зараз весна, тому все частіше зустрічаюся з Музою саме на свіжому повітрі. Але все ще продовжую мріяти про власний кабінет з краєвидом на море або гори. Хтозна, можливо, колись ця мрія таки здійсниться...