Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Не Олексій
Añadido 06 dic. 2025

Не Олексій

@notnets
Número de suscriptores: 24 604
Fotos: 4,910
Videos: 238
Enlaces: 549
Descripción:
Ha, I kill me!
Fuente

Не Олексій | колись мабуть шо три місяці тому я побачив важливий перелом в російськ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Не Олексій Не Олексій @notnets
4 100 Vistas/Alcance 2026-06-22 19:14 Mensaje №6627
колись мабуть шо три місяці тому я побачив важливий перелом в російському інфопросторі. воєнкори почали гнати суцільну зраду. тоді я сказав хлопці - це цікавий момент, якщо це перекинеться на інших, то "всей птичке пропасть". тому що зрада це така цікава штука, що вона дає дофамінове підкріплення сама по собі. висловився шо всьому пизда, переклав відповідальність наверх і організм тебе нагороджує за то шо ти ні в чом не віноват, і потім ти вже автоматично продукуєш цей сценарій. такий легкий наркотик.і от уже тиждень я читаю новини просто як свято. почалося все з їхнього параду на 9 травня, і потім наростало, і от тут уже апогей, сто відсотків новин про росію складаються з того що в росії все дуже погано. я солдат я на цьому живу.це симптом, і мені він подобається. це заганяє російську владу в "пастку Тацита" - ситуацію, коли жодні дії, хоч добрі хоч погані більше не можуть позитивно вплинути на рейтинг, просто всі дії влади сприймаються населенням вороже.Це зазвичай кінець. Там я чув скоро вибори.