Fuente
little things ✨ | Сьогодні хочеться трохи поговорити про публічну комунікацію під час зв...
823 Vistas/Alcance
2025-11-24 14:32
Mensaje №284
Сьогодні хочеться трохи поговорити про публічну комунікацію під час звільнень чи скорочень. І розглянути ситуацію по обидва боки цієї двіжухи. На фоні теми, яка зараз активно обговорюється про скорочення в Promova. Скорочення насправді торкнулось небагатьох людей, але сколихнуло бурхливі обговорення. Чому? Тому що бренд менеджерка компанії, яку скоротили, вийшла публічно в лінкедин і написала пост про цей процес. В коментарі до посту прийшов СЕО, щоб пояснити ситуацію. І все здавалось би ок, але тон оф войс з обох боків був непродуманим і місцями емоційним. Такі пости зазвичай активно лайкають, коментують, співчувають. Але як автор ви на жаль запам'ятаєтесь усім як невдоволена людина. Особливо для такої посади, як бренд менеджер, коли це частина твоїх хард скілів. Це впливає напряму на всю подальшу кар'єру. Справа у тому, що нас не вчили як жити під час війни, ми всі часто вчимось знаходити ресурс, щоб вигрібти якусь нову для себе історію чи комунікацію. І це нормально. Тому золоте правило: нема ресурсу, не треба йти в ту комунікацію. А дати собі час і простір переварити інформацію, і йти лише з позиції внутрішньої сили. А повірте, сила повертається завжди. Кажу вам як людина, яка має папочку "докази" хехе, про всяк випадок якщо пригодиться для публічних виходів в захист себе. Отакі от корпоративні ігри, ніхто їх не любить, але маємо якось крутиться у цьому світі бентежному.