Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НтаНм | #УкрВайбер
Añadido 25 jun. 2021

НтаНм | #УкрВайбер

@not_understandable
Número de suscriptores: 4 028
Fotos: 3,700
Videos: 774
Enlaces: 721
Descripción:
Меми бувають різного ступеня локальності, в залежності від того, яку частину інтернету покривають, для всіх інших вони не несуть ніякої шкоди, бо абсолютно незрозумілі та несмішні. https://send.monobank.ua/jar/AfShdRt1Bi Реклама, мем: @busy_hedgehog
Fuente

НтаНм | #УкрВайбер | В Києві відбувається абсолютно трешевий наїзд забудовників на відомого...

Logotipo de la comunidad de telegram - Незрозумілі та несмішні меми | #УкрВайбер НтаНм | #УкрВайбер @not_understandable
975 Vistas/Alcance 2025-09-10 11:35 Mensaje №5348
В Києві відбувається абсолютно трешевий наїзд забудовників на відомого активіста Дмитра Перова, який захищає від знищення історичну забудову. Будівельна компанія «Ковальська» вимагає від нього 200 тисяч грн за те, що Перов протидіяв знесенню історичного будинку на вулиці Жилянській та висвітлював беззаконня, яке відбувалося навколо нього. У 2023 в столиці знесли найстаріший будинок за адресою Жилянська, 47, який залишився ще від первісної забудови цієї частини міста, попри те, що у 2021 році Київрада ввела мораторій на руйнацію історичних будинків в центральній частині Києва. До списку будинків, які заборонялось зносити, внесли 119 будівль. Була у цьому списку і садиба на Жилянській 47, однак забудовник «Ковальська» порушила цей мораторій та знесла будівлю.Заважати цьому намагалися активісти. І ось тепер забудовник почав переслідувати найвідомішого з них - Дмитра Перова. Взяв у Дмитра комент на відео. Він розповідає, що це вже не перший кейс, коли "Ковальська" зносила історичну забудову. «Цей будинок на Жилянській підпадав під дію мораторію, його не можна було зносити до проведення відповідних пам’ятникоохоронних досліджень. А десь років за 5 до цього, між вулицею Дмитрівською та Золотоустівською також була історична будівля, яка мала охоронний статус, але її просто вночі знесли бульдозером. Коли розбирали будівлю на Жилянській 47, ми приїздили сюди, казали що діє мораторій, але забудовники продовжили її руйнувати. За фактом знесення будівлі було відкрито кримінальне провадження, і досі триває досудове розслідування» - каже він.Дмитро пояснює, що позовом проти нього «Ковальська» намагається залякати усіх активістів, хто бореться проти знищення історичної забудови. «Це доволі класичний прийом від київських забудовників. Вони подають позови з високими фінансовими вимогами. Для фізичної особи це непідйомні кошти. Виконавча служба починає блокувати рахунки. Це залякування. «Ковальска» хоче зробити показовий кейс - змусити замовкнути відомого активіста». Це абсолютний треш, про який треба казати.