Fuente
Nord Storm | Слава Роду і нашим предкам!Соратники, наше формування «Nord Storm» у с...
11 600 Vistas/Alcance
2026-02-01 19:43
Mensaje №1997
Слава Роду і нашим предкам!Соратники, наше формування «Nord Storm» у складі 80% основного особового складу несе свій вклад у велику війну в складі 3 АК. Більша частина наших бійців воює під стягом батальйону «Hatred», який був сформований на базі нашого взводу та створений легендарним командиром - Малишем.Минулий рік був надзвичайно важким для всього нашого колективу: багато змін, втрат, масштабування та щоденної кропіткої роботи. Протягом тривалого часу ми вибудовували та налагоджували всі внутрішні процеси для максимально ефективної й результативної діяльності. Саме це й вибило нас із медіапростору - на нього, на жаль, не вистачало часу зовсім.Переживши цей непростий період, ми офіційно заявляємо: ми повертаємося до вас у медійному середовищі. Думаємо, що більшість уже встигла засумувати, тож будемо поступово розбавляти стрічку контентом, якого за цей час назбиралося більш ніж достатньо.Також хочемо наголосити: ми активно розширилися та потребуємо поповнення команди. Запрошуємо ініціативних, мотивованих і готових до розвитку спеціалістів долучатися до наших лав.