Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ногибоги
Añadido 14 jul. 2024

Ногибоги

@nogibogi
Número de suscriptores: 8 718
Fotos: 941
Videos: 183
Enlaces: 1,680
Descripción:
Підсаджуємо на біг та цікаве життя.
Fuente

Ногибоги | Українська тенісистка відмовилася від привітання з угоркою через її по...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ногибоги Ногибоги @nogibogi
4 000 Vistas/Alcance 2026-02-07 06:07 Mensaje №2717
🇺🇦 Українська тенісистка відмовилася від привітання з угоркою через її поїздку до рфПід час тенісного турніру WTA 250 у румунській Клуж-Напоці Олександра Олійникова відмовилася від спільного фото та рукостискання з угоркою Анною Бондар.Угорська спортсменка після початку повномасштабного вторгнення відвідувала турнір в росії.Кілька слів від Олександри:«Поїхати в грудні 2022 року на турнір до росії і прийняти оплату з коштів Газпрому — з моральної точки зору це те саме, що поїхати грати турнір до нацистської Німеччини в 1941 році і отримати винагороду ювелірними прикрасами євреїв, знищених в таборах смерті Освенцим і Треблінка. Те саме зло — тільки 80 років по тому».Українська тенісистка наголосила, що її рішення — це не особистий конфлікт, а принципова позиція.«Це питання гуманності, людяності та базових людських цінностей. Я не можу це ігнорувати. Світова тенісна спільнота не повинна цього ігнорувати. Вболівальники не повинні про це забувати. Тому я не вважаю за можливе для себе фотографуватися або тиснути руку людині, яка отримувала гроші з джерел, безпосередньо пов'язаних із війною проти моєї країни».Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто розлютився: паралель між рф та нацистською Німеччиною йому явно не сподобалася (як і вчинок української спортсменки). На що він вибухнув заявою «спортпозаполітикою» та назвав поведінку Олейникової «обурливою і скандальною».Тут варто додати, що під час Другої Світової Війни Угорщина виступала саме на боці Німеччини.А ще до цього сталася цікава дипломатична сутичка. Прем'єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що в Угорщині в наступні 100 років «не буде такого парламенту, який би проголосував за вступ України до ЄС» .На що отримав відповідь від глави українського МЗС Андрія Сібіги, що його плани приречені на провал, оскільки «господар Орбана» в москві не протримається ще 100 років 🤣Що дуже доповнює картину.Респект, Олександра! 🤝#StandWithUkraineДжерело: Європейська Правда