Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ногибоги
Añadido 14 jul. 2024

Ногибоги

@nogibogi
Número de suscriptores: 8 717
Fotos: 941
Videos: 183
Enlaces: 1,680
Descripción:
Підсаджуємо на біг та цікаве життя.
Fuente

Ногибоги | ​​«Не розумію, як одягатися на пробіжку в холод. Що робити?»Знову наша...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ногибоги Ногибоги @nogibogi
3 730 Vistas/Alcance 2025-12-21 09:29 Mensaje №2677
​​«Не розумію, як одягатися на пробіжку в холод. Що робити?»Знову наша рубрика порад для початківців, досвідчених бігунів просимо не дуже розумничати в коментах — можете поностальгувати і згадати себе на перших тренуваннях 😉Ось постійно не вгадаєш з екіпом: то підмерзаєш, і доводиться тиснути в капці або, навпаки, люто вспітнієш та починаєш роздягати себе по шарах шо капусту. Стандарт, так?Вийти з ситуації можна, якщо потоваришувати з метеоресурсом з прогнозом погоди та привчити себе заходити туди безпосередньо перед тренуванням (умовний Meteofor або Sinoptik):1️⃣ Заходимо, дивимося погоду на зараз і приблизний час пробіжки.2️⃣ Можна, звичайно, оперувати температурою повітря, вологістю і швидкістю вітру — але варіант простіший: показник «температура за відчуттями», який враховує все зазначене вище.3️⃣ Звертаємо увагу на можливі зміни погодних умов: опади, падіння/підвищення температури і так далі.4️⃣ Підбираємо екіп на пробіжку. Можна для початку орієнтуватися на наші рекомендації, але з часом у вас має сформуватися власне бачення та підбір одягу на умовні +5/0/-5/-10°.Ще кілька моментів: Теплообмін — річ дуже індивідуальна: хтось і при 5 градусах нормально себе почуває в коротких тайтсах, хтось натягує довгі вже при +10. Набори екіпу можуть відрізнятися. Універсальне правило, мабуть, лише одне — кожне зниження температури на 5 градусів повинно вас більше утеплювати: це може бути і плюс один або більше теплий шар. Наприклад, тепліше термо. І в зворотний бік відповідно. Якщо ви починаєте тренування з відчуттям легкої мерзлякуватості, а завершуєте лише трохи спітнівши (швидкісні не рахуємо): екіп підібраний вірно. Мерзнете або навпаки паритеся, починаєте роздягатися — прогадали. Пробіжка під дощем або мокрим снігом — це окремий вид мистецтва, заглибитися в тему можна тутНе буває поганої погоди — буває тільки погане екіпірування. Всім біг!#поради #початківцям #тренування @nogibogi