Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нацкорпус по-черкаськи 🐱
Añadido 14 jul. 2024

Нацкорпус по-черкаськи 🐱

@nkcherkasy
Número de suscriptores: 159
Fotos: 591
Videos: 210
Enlaces: 309
Descripción:
Офіційний Канал "Національного Корпусу" у Черкаській області.

👥 Número de suscriptores

159
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +1

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Андрій Білецький: 14 жовтня — знаковий день в українській історіїЗвернення командира Третьої окремої штурмової бригади, полковника Андрія Білецького до Дня створення УПА та Третьої штурмової.«У минулому столітті цього дня була заснована УПА, яка билася за українську державу.На старті нового тисячоліття ми, молоді українські націоналісти, билися за визнання УПА в українській державі. З початком війни 2014-го ми, загартовані тюрмами, бійками з силовиками, кремлівськими наклепами, ми створили найпотужніший добровольчий підрозділ. А згодом — безліч організацій — юнацьких, дитячих, мистецьких, політичних. Ми воювали на фронті й боролися за українську ідею у цивільному житті. У війну 2022-го прийшли потужним військовим і ветеранським братерством, яке вже мало досвід та високий професіоналізм, але зберегло добровольчі ініціативу, креатив та дух. Наше військове братерство почало створювати бригаду влітку 2022-го у Волинських лісах, тих самих, де зродилася УПА. З того часу воюємо на найбільш гарячих напрямках. Херсонщина осені 2022-го, Бахмут зими 2023-го, Авдіївка лютого 2024-го, Харківщина… Де б ми не воювали і якою безвихідною не була б ситуація, скрізь нам вдалося проявити себе якнайкраще. За нашою ініціативою Командування назначило 14 жовтня днем Третьої штурмової. Який же ще день календаря мав бути нашим? Вітаю усіх причетних з Днем Третьої штурмової! Вірю, що наша слава гримітиме крізь віки й примножить справу великих попередників!»3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦
«эта страна нам ничего не дала».Дуже часто чую якщо не ці слова - то подібний посил.В мене є просте питання: а «страна» - це хто? Хіба не ті, хто ототожнює себе з її єством і відчуває себе її невідʼємною складовою?В такому разі країна дала вам тих, хто сьогодні воює за її виживання і подальше становлення.І в даній конфігурації ви або з тими, хто чистить організм від вірусу, лікує від хвороби і насичує амінокислотами, або ж ті, кому «эта страна ничего не дала». Як організм сприймає мікроорганізми, які не приймають участі в його функціонуванні? - як вірус і хворобу. То ж що країна має давати тим, хто не приймає участі в її функціонуванні? Інша річ, що є невдоволення і претензії в бік «еліт». Та в даній ситуації діє чітке правило: елітарність здобувається в процесі боротьби. Сприйняття більшістю елітами тих, хто про це гучно заявляє не робить їх елітами подібно до того, як сприйняття глядачами кіногероя героєм не робить його героєм.Важлива лише реальна робота на результат. Тільки вона обʼєктивно зміцнює Державу і її окремі складові. Країна почне давати тільки тим, хто вважає себе країною і тільки тоді, коли це буде сприйматись як необхідна життєва складова.