Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НІНА ЮЖАНІНА
Añadido 14 jul. 2024

НІНА ЮЖАНІНА

@ninayuzhanina
Número de suscriptores: 12 122
Fotos: 660
Videos: 9
Enlaces: 821
Descripción:
Про податки, економіку і не тільки від першої особи
Fuente

НІНА ЮЖАНІНА | Чи знайдуть практичну реалізацію заяви представників влади?Після запро...

Logotipo de la comunidad de telegram - НІНА ЮЖАНІНА НІНА ЮЖАНІНА @ninayuzhanina
2 770 Vistas/Alcance 2025-07-19 13:11 Mensaje №3638
Чи знайдуть практичну реалізацію заяви представників влади?Після запровадження у минулому році сплати кожною АЗС (незалежно від територіального розташування) авансового внеску з податку на прибуток до 60 тис. гривень на місяць з однієї заправки Голова податкового комітету зазначав:"Цей мінімальний платіж – є гарантією для добросовісного платника на рівність конкуренції, а для тих, які все життя ухилялися можливістю на нове чесне життя".  І вже на днях Голова податкового комітету пише:Чому прифронтові території потребують більшої державної підтримки?Тут важче налагодити та підтримувати виробничі процеси, бо майже весь робочий десь – це одна велика неоголошена повітряна тривога.Держава протягом тривалого часу робила вигляд, що не помічає різниці між регіонами, де до ворога – один гарматний постріл, та регіонами у глибокому тилу".  ЦІ ЦИНІЧНІ СЛОВА викликають бурю емоцій: ви що там, зовсім зациклені і не чуєте роками підприємців, які працюють незалежно від суцільних тривог і руйнувань. Втрата цехів і обладнання після прильоту КАБів - це не помічаєте???Справді до податкового комітету надходять звернення від підприємств Сумської та Харківської областей щодо встановлення зменшеного розміру щомісячного авансового внеску для АЗС на прифронтових територіях.АЛЕ Ж НЕ ВИРІШЕНИХ ПРОБЛЕМ НАБАГАТО БІЛЬШЕ!Не перелічити скільки проблемних питань підіймала на засіданнях комітету, скільки поправок до Податкового кодексу подавала - весь час чула від Мінфіну і Комітету відмову, на їх погляд все нормально було у тих, хто просто виживав і хапався за соломинку.Що буде нараз?! Невдовзі побачимо.