Fuente
Творчий фріланс | Помагайте 😄Мене запросили викладати уже до другої неее маленької школи...
630 Vistas/Alcance
2025-03-13 08:54
Mensaje №2402
Помагайте 😄Мене запросили викладати уже до другої неее маленької школи. Коли я ще навіть не дозаписала курс по малюванню першій, який на щастя в попиті росте, але записується уже рік ( ну там уроків штук на 80, але всеодно якось не зручно, що так довго) - в малювальному я бачу дуже багато потенціалу, бо роблю ставку що він допоможе виростити мені мінйончиків з якими розширю ряд послуг на файвер і дам малим роботу.Другий - для чого мене запросили, допоможе розширити особистий бренд як лектора по файвер, менше акцентувати уваги самій саме на файвер, + додаткові запрошення на їх івенти, як спікера. Бо це великий навчальний спейс саме у діджитал нішах. Але як же важко мені ідуть зйомки. Це просто найскладніше для мене у створенні всього курсу. Навіть коли я сама то монтувала, бо монтажник не встигав, то було приємніше ніж сам процес зйомки. Тому питання - чи варто взагалі на то підписуватись? Чи не буде це упущена можливість? Чи навпаки краще далі фокусуватись саме на замовниках на файвер і рости там?