Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НейроМереживо
Añadido 06 ene. 2025

НейроМереживо

@neyromerezhivo
Número de suscriptores: 5 376
Fotos: 137
Videos: 104
Enlaces: 80
Descripción:
Нейромережі та АІ-відео від практичного практика. Чат для спілкування – https://t.me/neyromerchat
Fuente

НейроМереживо | СТАТИСТИКА ПО АІ-ВІДЕОВзимку проводився фестиваль аі-відео «Project Od...

Logotipo de la comunidad de telegram - НейроМереживо НейроМереживо @neyromerezhivo
2 670 Vistas/Alcance 2025-05-16 07:27 Mensaje №251
СТАТИСТИКА ПО АІ-ВІДЕОВзимку проводився фестиваль аі-відео «Project Odyssey», це був другий сезон. Організатори фестивалю провели опитування серед фіналістів і опублікували статистику. Ось моменти, які мені здались цікавими:💅 Найпошириніші інструменти, які використовували переможці – Клінг та Міджорней. Тоді здається ще не вийшла Сора для генерації зображень. Також в топі Adobe Premiere Pro і Topaz Video AI, це говорить нам про важливість професійного монтажу та апскейлу. А ще в топах Фотошоп, бо постобробка супер важлива. 💅 Більшість подавались соло, але більшість переможців – команди. Є над чим подумать. 💅 В середньому на 1 хвилину відео команди затрачують 70$ і 12 годин роботи. Мається на увазі собівартість самого продакшену, без врахування роботи над сценарієм та роботи спеціалістів, тобто витрати суто на нейронки. Це дуже умовно, звісно, багато залежить від типу відео та інструментів, але для орієнтиру мені здається цілком робочі цифри. Можна брати до уваги, якщо плануєте якийсь проєкт, з поправкою на динаміку: якщо робите динамічний кліп або відео для соцмереж, витрати грошей і часу будуть х1.5-2. Навіть у самому дослідженні є 4% фіналістів, що витратили на свою роботу більше 1000$ (всього), не зважаючи на те, що було багато безкоштовних кредитів.💅 В жодного переможця не було АІ-музики. Роботи такі були і багато, але вони не перемогли. Перемогли ті, хто використовував реальні треки. Поки не дотягуємо до шкіряних)Також є цікаві (і мабуть очевидні) висновки про те, що аішники слабкіші у сценаріях, діалогах та монтажі за класичних спеців, але вправніші у використанні аі-інструментів. Тому якщо хочете стати профі в аі-відео, підтягуйте драматургію та монтаж, ну або шукайте таких людей собі в команду.Дивлячись на ці дані, переможців конкурсу Ранвей і взагалі на все, що відбувається на ринку аі-відео, я роблю отакі висновки:- рулить кінематографічна якість- але важливі візуальні експерименти, якісь метафори, можливо, елементи арт-хаусу, бо імітувати кіно програшно, треба робити щось третє, інше, відрізнятись від класичного- емоції, драма, історія все це дуже важливо, мало робити просто красіво з переходами, треба чіпляти- нейронки підходять для самого візуалу, але залишається багато ручної праці, як монтаж та постобробка, голоси та музика до речі теж поки що краще реальні- надихатись і тренувати надивленість краще на реальних роботах, а не аішнихОригінал прикріплила. Як вам таке?