Fuente
Наступна Станція | Судячи з переглядів, лайків і коментарів, багатьом з аудиторії явно сп...
382 Vistas/Alcance
2026-04-06 09:34
Mensaje №801
Судячи з переглядів, лайків і коментарів, багатьом з аудиторії явно сподобався формат із використанням ШІ. Та, як завжди, є й ті, хто з усіх сил намагається зіпсувати враження, виливаючи негатив і намагаючись дискредитувати контент.Як я це сприймаю? Якщо чесно, мені досить смішно. Я не збираюся зупинятися і продовжуватиму робити те, що мені подобається. Хочу, щоб ви розуміли: чим би ви не займалися, завжди знайдуться ті, хто критикуватиме вас. Але саме критика може зробити вас сильнішими, якщо, звісно, не сприймати її надто емоційно, а використовувати як мотивацію рухатися вперед.Що ж до таких диванних "критиків"? Зазвичай це школярі, яких попросиш щось захейтити - і вони одразу включаються. Ось і мене "засипали" негативом за використання ШІ, заявивши, що через це оперативна пам'ять подорожчала. А ще ж треба врахувати додаткові витрати на материнську плату, відеокарту, процесор і т.д. )Тому закликаю вас: якщо ви творча людина, створюйте контент. Не зважайте на хейтерів і займайтеся тим, що приносить вам радість.