Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності

@neurosvity
Número de suscriptores: 4 387
Fotos: 2,180
Videos: 1,760
Enlaces: 1,210
Descripción:
Цей канал покаже, як впровадити AI в реальні задачі: автоматизація, візуал, промпти, ефективність. Інстаграм: https://www.instagram.com/ulianova_ai/ НейроСвіти Club(підписка): https://t.me/neurosvitsplus_bot Замовлення та пропозиції: @tetiana_ulianova
Fuente

🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності | З 1 квітня! День, коли нікому не можна вірити (навіть нейронкам) 😁Хто ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності 🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності @neurosvity
490 Vistas/Alcance 2026-04-01 07:38 Mensaje №3935
З 1 квітня! День, коли нікому не можна вірити (навіть нейронкам) 😁Хто любить дізнаватися щось нове як я, це для вас трішки історії і фактів Сьогодні той самий день, коли «у тебе спина біла» — це пік гумору, а новину про видалення вас з каналу треба перевіряти 😃🙃. **Звідки це взагалі взялося і чому Одеса?** 🧐1 квітня стало офіційною датою народження Гуморини в Одесі!Це не було випадковим збігом. Коли у 1972 році на радянському телебаченні закрили передачу КВК (бо цензурі не подобалися занадто гострі жарти одеської команди), хлопці вирішили, що сміх не можна просто так «вимкнути».Ось кілька цікавих фактів про те перше 1 квітня 1973 року:Назва: Авторство назви «Гуморина» приписують Олегу Сташкевичу.Перший парад: Організатори самі не очікували, що на вулиці 1-го квітня вийде стільки людей. Це було справжнє свято свободи.Символ: Тоді ж з'явився знаменитий символ — «Морячок» у рятувальному колі, який досі асоціюється з одеською весною.Заборона: Гуморина стала настільки масштабною і «неконтрольованою» (люди сміялися над чим хотіли), що у 1976 році влада її заборонила. Фестиваль пішов у «підпілля» і повернувся на вулиці лише через 10 років — у 1987-му.Тож для Одеси 1 квітня — це не просто «день сміху», а символ того, що почуття гумору неможливо заборонити чи закрити наказом зверху. ⚓️🤡Чого бажаю вам сьогодні побільше щирого сміху — він реально рятує, коли здається що все пропало, нехай усі “сюрпризи” будуть лише приємними!А ще сміх продовжує життя 😉Діліться, який найжорсткіший розіграш був у вашому житті?