Fuente
🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності | Друзі, бачу, що зараз багато хто шукає, як прибрати вотермарку в Sora ...
529 Vistas/Alcance
2025-10-06 18:12
Mensaje №2670
Друзі, бачу, що зараз багато хто шукає, як прибрати вотермарку в Sora 2.Чесно, я не сторонниця всіх цих маніпуляцій — краще дочекатись офіційного платного доступу, де її приберуть і підвищать якість.Але… якщо вам ну зовсім не терпиться 😅, є кілька робочих варіантів 👇💡 Варіант 1. Розкадровка.Якщо хочете зробити ідеально, то лише через покадрову обробку.Ви розбиваєте відео на кадри (24 або 30 fps), видаляєте вотермарку з кожного кадру — і знову збираєте відео.Так, це довго — але якісно 💪Зробити це можна, наприклад, в After Effects або будь-якому редакторі, що підтримує покадрову роботу.⚙️ Варіант 2. Runway — швидше і простішеЯкщо часу мало, а результат хочеться зараз — допоможе Runway ML.Вибираєте інструмент Inpainting on Video, завантажуєте ролик і прямо на відео замальовуєте вотермарку.Я особисто тестувала цей метод: приблизно 50 маніпуляцій на 10 хв. часу на 15-секундному ролику;іноді залишається легкий шлейф, але для соцмереж — цілком прийнятно. І треба більше детально допрацьовувати, як бачите на відео де інде все ж Лого залишилося.Посилання на Runway залишаю нижче 👇https://runwayml.comЯкщо вам прям дуже кортить прибрати цю вотермарку — цей спосіб спрацює.Але майте на увазі: це лише тимчасове рішення, поки Sora 2 не відкриє офіційні платні пакети без логотипів.Всім натхнення і гарного вечора 🌙✨