Fuente
Мрія Нейроманта | Трохи гумору вранці😂Один користувач завантажив на X картину Моне, сказ...
365 Vistas/Alcance
2026-05-26 05:57
Mensaje №3223
Трохи гумору вранці😂Один користувач завантажив на X картину Моне, сказав, що створив її за допомогою штучного інтелекту, і попросив допомогти зрозуміти, чому вона гірша за справжню.Коментарі заполонили такі: «Мені прикро, що доводиться це згадувати. Немає узгодженості в глибині чи виборі кольорів. Відображення дерева зливається з лататтям, не враховуючи просторову глибину чи контраст.», «Моне справді розумів, як поводиться світло на воді», «те, що це виглядає як лайно і є лайном. Воно не таке насичене, як типовий вибір кольорів Моне»Це вже робили: у 2023 році вийшла стаття, де групі людей показали ті самі твори, але половині сказали, що їх намалювала людина, а іншій половині — що їх згенерувала ШІ. Оцінки креативності, емоційності, краси, скільки вони заплатили б за твір: усі різко впали, щойно з’являлася мітка «ШІ».І тут мені згадалася історія десь років може 15 тому, або трохи меншеЯ писав статті по іграм на один ресурс, була там яка не яка спільнота, і от на ресурсі сказали, що шукають працівника на Ютуб-канал, який вони планували відкрити (спойлер - не відкрили, а ресурс майже труп бо російський і санкціїї). Я для прикладу зняв шматочок відео, текст читав з телесуфлера про що й написав. І купа користувачів писала "Ой, ну одразу помітно, що текст читаєш", "читаєш без емоцій", "це не природньо". Тоді я записав ще шматочок відео, змінив ракурс камери і знову читав з телесуфлера але сказав що це знято без нього. І одразу "Ну от, інша справа, одразу помітно і емоції і натуральність"😂