Fuente
Мрія Нейроманта | Інколи в коментарях до своїх відео я отримую питання щодо того, як я ф...
486 Vistas/Alcance
2025-11-26 10:29
Mensaje №2988
❓ Інколи в коментарях до своїх відео я отримую питання щодо того, як я формую та створюю ілюстрації до своїх відео.Все починається з читання книги й читаючи я вже часто розумію, які саме сцени звідти буду згадувати і які з них я хочу проілюструвати. Потім я пишу сценарій, інколи це просто структуровані тези, щоб я не забув, про що хочу сказати, а частіше (в 95% випадків) це повний сценарій від слова до слова, що саме я хочу сказати у відео. Потім в сценарії сірим кольором (як на скріншоті) виділяю частини тексту, які буду ілюструвати. Ну от на скріншоті помітно, що все починається з космічного корабля, тобто мені потрібно намалювати корабель який летить біля чужої планети. Потім я перехожу на фразу про життя на інших планетах і мені потрібно намалювати вид іншої планети з найпростішим життям, а ще далі космічний корабель, який летить над поверхнею планети та бачить велетенську ідеально круглу діру тощо. Звісно я приблизно прикидаю, на скільки секунд я розтягну ілюстрацію і які фрази будуть нею перекриті.Що стосується описів сцен, я або придумую їх сам по контексту того, що кажу у відео, або беру з книги, але скорочую для нейромережі. Частіше вигадую сам, бо ілюстрація не повинна прям точно передавати сцену один до одного, вона просто ілюструє та підкреслює те, що відбувається, створює атмосферу. Було б дивно, якщо я говорю про космічний дослідницький корабель, бачити у відео в якості ілюстрації пральну машину.Потім опис сцени, написаний українською, я передаю в ChatGPT або Gemini, прошу створити під цей опис промт для Midjourney та намалювати її. Створений промпт перекидаю в Midjorney та Leonardo AI, по дорозі можу щось підкоригувати, прибрати, або додати. Й потім обираю кілька найкращих результатів, які подобаються особисто мені і я вважаю, що вони підійдуть до відео. Також я часто додаю свої стилі в яких це малювати. Купую я мінімальні підписки в нейромережах, як розбагатію то планую брати такі, що дозволяють робити й відеоілюстрації та навіть музику.Звісно все це займає час, інколи дуже багато, але воно того варте. Відео стають атмосфернішими та краще передають те, про що я розповідаю. Приклади як це працює на скріншотах.