Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПРОЛІТ 🐝
Añadido 14 jul. 2024

ПРОЛІТ 🐝

@neprolit
Número de suscriptores: 8 989
Fotos: 1,650
Videos: 111
Enlaces: 402
Descripción:
Апдейти про ютуб, тікток та трохи демократії 🐝 Умови співпраці: https://beacons.ai/juliaprolit/mediakit
Fuente

ПРОЛІТ 🐝 | Оскільки питання «чи набила я тату в честь Бріджертонів» все ще актуал...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПРОЛІТ 🐝 ПРОЛІТ 🐝 @neprolit
5 080 Vistas/Alcance 2026-03-18 15:37 Mensaje №2798
Оскільки питання «чи набила я тату в честь Бріджертонів» все ще актуальне, я вирішила таки розповісти все по порядку: 1. По-перше, бджілка — то неофіційний маскот мого блогу (і в тіктоці, і тут вона недарма стоїть як емодзі після назви). Тому здебільшого моєю мотивацією було набити її в честь цього і того, як блог круто змінив моє життя (і ви, які дивились, підтримували і ставили лайки). 2. Тепер про те, чому бджілка стала маскотом каналу: бо я в дитинстві любила пісню Аліни Гросу «жужужу маленька бджілка, жужужу з листа на гілку», село в якому я народилася буквально називається Пасічна, тому тут сам Бог велів. З «Бріджертонами» це все повʼязано частково, бо для мене це серія радше про сімʼю і почуття приналежності, аніж про кохання в епоху Регенства. І джмелик — в моєму випадку ще й символізує родину. 3. Бджола — це взагалі символ працьовитості, дисципліни й наполегливості й має нагадувати мені, що все, що я досягла і маю є решультатом моєї роботи, а не впало на мене з небес. Вона також про спільноту —яку я в тому числі знайшла завдяки книжкам і блогу. Ось. Тому я не довго думала, що набивати, якщо чесно 🐝