Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПРОЛІТ 🐝
Añadido 14 jul. 2024

ПРОЛІТ 🐝

@neprolit
Número de suscriptores: 8 989
Fotos: 1,650
Videos: 111
Enlaces: 402
Descripción:
Апдейти про ютуб, тікток та трохи демократії 🐝 Умови співпраці: https://beacons.ai/juliaprolit/mediakit
Fuente

ПРОЛІТ 🐝 | Я не можу написати про це відгук, чесно. Мені подобається, як один пер...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПРОЛІТ 🐝 ПРОЛІТ 🐝 @neprolit
5 060 Vistas/Alcance 2025-08-21 21:09 Mensaje №2449
Я не можу написати про це відгук, чесно. Мені подобається, як один персонаж використав словосполучення «інфраструктура безкарності» — і цим можна описати всю цю книжку. Суперечливі теми, які підіймає авторка, часом зводять мене з розуму, бо роман — нелінійний і кидає нас з голови в голову до учасників обох сторін Кашмірського конфлікту. Тортури, інформаційна війна та оце «граничне щастя», яке деякі персонажі змогли знайти, оселившись на цвинтарі — це і є серцем цього роману. І читати його боляче, і не проводити паралелей з тим, що відбувається сьогодні, складно і кожних 20 сторінок хочеться покласти книжку збоку й наказати їй зупинитись. Але мені подобається цитата одного з персонажів в кінці про окупацію: - Отак колись Кашмір доведе до самознищення Індію.Можливо, на той час своїми пневматичними рушницями ви повибираєте очі нам усім, кожному з нас. Але ж у вас самих очі залишаться, і заплющити їх на те, що ви з нами зробили, не вийде. Тож насправді ви нас не руйнуєте, ви нас будуєте.Руйнуєте ви самі себе. Khuda hafiz, Гарсон-бгай*. Якось так. Цілий рік.