Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Небайдужі Прилучани | Прилуки
Añadido 15 oct. 2021

Небайдужі Прилучани | Прилуки

@nebaiduzhiprk
Número de suscriptores: 14 511
Fotos: 28,000
Videos: 2,640
Enlaces: 1,550
Descripción:
Актуальні новини міста⚡️ Обговорення питань та проблем Прилук. На нашому каналі дружня атмосфера, за образи та спам – бан. Чат для спілкування https://t.me/priluchanu З приводу публікацій звертатись @Helen_Nebaiduzhi

👥 Número de suscriptores

14 511
Promedio/Día:: +63
Promedio/Tiempo:: +142
Promedio/Mes:: +1373

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 705
Promedio/Día:: 3,510
Promedio/Tiempo:: 2,491
ERR: 18.64%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 13
Promedio semanal: 3.4
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиківСпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька. У ході реалізації оперативної інформації поліцейські встановили, що жінка систематично займалася збутом психотропної речовини амфетаміну та наркотичного засобу канабісу. Правоохоронці провели комплекс оперативних заходів, у результаті яких задокументували її протиправну діяльність.Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання фігурантки поліцейські виявили та вилучили наркотичні засоби, психотропні речовини, насіння конопель, а також інші речові докази, що підтверджують її причетність до незаконної діяльності. Усе вилучене направлено на проведення експертних досліджень.Слідчі поліції за погодженням із Прилуцькою окружною прокуратурою повідомили жінці про підозру у неодноразовому незаконному збуті наркотичних засобів (ч. 1 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.Близько 13:00 до Чернігівського райуправління звернулася працівниця одного з ресторанів швидкого обслуговування в Чернігові. Вона повідомила, що до приміщення закладу невідома жінка привела маленьку дівчинку, яка прийшла на ринок за покупками з мамою та загубилася.На виклик негайно прибули ювенальні поліцейські Чернігівського райуправління поліції та екіпажі патрульної поліції. За лічені хвилини правоохоронці знайшли бабусю дитини та передали їй онуку.Цього ж дня близько опівночі до поліції надійшло повідомлення про зникнення неповнолітнього хлопця, 2012 року народження, який вдень пішов гуляти з друзями і не повернувся додому.До пошуків підлітка залучили ювенальних поліцейських, також інформацію про зниклого хлопця отримали інші служби поліції Чернігова. За короткий час підліток знайшовся. З ним усе гаразд.В ніч на 20 червня до поліції звернулась мешканка м.Борзна, яка повідомила про зникнення дочки, 2014 року народження. Борзнянські поліцейські оперативно розшукали дитину і повернули матері.
🕯Прилуцька громада провела в останню путь свого земляка – старшого сержанта Збройних Сил України МОЙСЕЄНКА Андрія Вадимовича.18 червня на площі біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці відбувся траурний мітинг-прощання із захисником України. Прилучани схилили голови в скорботі та вдячності перед воїном, який чесно виконав свій військовий і громадянський обов’язок, віддавши здоров’я та сили служінню Батьківщині.Народився Андрій Мойсеєнко 8 грудня 1980 року в Прилуках. Коли хлопчику виповнилося чотири роки, родина переїхала до Києва, де минули його дитинство та юність. Навчався в столичній школі №221, після закінчення дев’яти класів вступив до будівельного коледжу, де здобув спеціальність кранівника.Строкову військову службу проходив у Чернігові, в полку зв’язку. Саме там загартувалися його відповідальність, дисциплінованість і почуття обов’язку. Після служби працював у будівельній галузі в Києві, будував плани на майбутнє, жив звичайним мирним життям.Та війна змінила долі мільйонів українців.Із перших днів повномасштабного вторгнення Андрій не залишився осторонь. Разом із друзями та однодумцями він долучився до організації пункту спротиву в Києві, ставши на захист рідного міста. За свою уважність і пильність отримав позивний «Пограничник» – побратими жартували, що він завжди першим помічав небезпеку, уважно вдивляючись у горизонт крізь бінокль.Наприкінці 2023 року Андрій разом із товаришем вступив до лав полку «Азов». Виконував бойові завдання в найгарячіших точках фронту, зокрема, на Краматорському та Слов’янському напрямках. Його поважали за мужність, надійність і готовність підтримати побратимів у найскладніші моменти.Навіть серед суворих фронтових буднів Андрій не втрачав людяності. Поруч із ним постійно була кішка, яка стала для воїна вірним другом і своєрідним оберегом. Ця маленька жива істота дарувала тепло й нагадувала про мирне життя, за яке він боровся.Війна залишає свої сліди не лише на землі, а й у людських долях. Важка служба, постійне напруження та пережите на фронті серйозно підірвали здоров’я військовослужбовця.13 червня 2026 року старший сержант Андрій Вадимович Мойсеєнко відійшов у вічність.Сьогодні громада прощається з воїном, але не прощається з пам’яттю про нього. Добрі справи, щирість, людяність, мужність і відданість Україні назавжди залишаться в серцях рідних, друзів, побратимів і всіх, хто знав Андрія.У глибокій скорботі залишилися мама Наталія Григорівна, сестра Любов, брат Олександр, тітка Людмила Григорівна, рідні та близькі.Світла пам’ять про Андрія Мойсеєнка житиме в серцях вдячних земляків. Його життєвий шлях став прикладом мужності, відповідальності та безмежної любові до України.Вічна пам’ять Захиснику України!Вічна слава Герою! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Джерело: Град Прилуки
💔 ЗАВТРА,17 червня 2026 року повертається останнім земним шляхом до рідного дому наш земляк,Захисник - ВАСИЛЬЧЕНКО ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ(1974 р.н.) ,мешканець с.Даньківка,який загинув 25 січня 2025 року, захищаючи Батьківщину,мужньо виконуючи військовий обов'язок поблизу н.п.Петропавлівка Донецької області.Траурний кортеж розпочне свій рух о 09.10 за маршрутом :м.Прилуки (вул.Київська( міська лікарня- райлікарня -"Сільпо"-Укрпошта-УБР)➡️ вул.Котляревського(ВОГ)➡️Автовокзал-➡️вул.Пирятинська➡️с.Тополя(траса)➡️ с.Богданівка(траса)➡️с-ще Линовиця. Відспівування Захисника відбудеться о 10.00 в храмі Успіння Пресвятої Богородиці селища Линовиця,мітинг-реквієм на Алеї пам'яті Героїв.Далі кортеж буде рухатися за маршрутом :с-ще Линовиця➡️с.Богданівка➡️ с.Даньківка(до будинку по вул.Квітки Цісик(О.Кошового). Поховають Захисника на місцевому кладовищі.Вічна пам’ять Захиснику України!🇺🇦Співчуття рідним воїна..Джерело: Линовицька селищна рада.✍️ Яна Григор  # На щиті та зустріч Захисників з полону#🛡️🕯️
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.Повідомлення про ДТП надійшло до поліції 15 червня близько 17:30. Аварія сталася в селі Іваниця Прилуцького району.Для встановлення обставин події на місці працювали співробітники групи реагування патрульної поліції Ічнянського відділення поліції, слідчо-оперативна група та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту.Попередньо поліцейські встановили, що 51-річний водій автомобіля на заокругленій ділянці дороги не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з електроопорою. Унаслідок аварії 38-річна пасажирка від отриманих травм загинула на місці події. Водій тілесних ушкоджень не зазнав.Також правоохоронці з’ясували, що чоловік перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Результат огляду, проведеного в медичному закладі, становив 1,8 проміле алкоголю, що значно перевищує допустиму норму.Поліцейські затримали кермувальника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.Транспортний засіб вилучено та поміщено до відділення поліції.Наразі триває встановлення всіх обставин дорожньо-транспортної пригоди. У рамках кримінального провадження призначено низку експертиз та проводяться необхідні слідчі дії.Слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури здійснює досудове розслідування за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.Поліція звертається до можливих свідків дорожньо-транспортної пригоди. Якщо вам відомі будь-які обставини цієї події, повідомте про них на спецлінію 102.
На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності двох водіїв, які намагалися відкупитися від штрафівВодії, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння, намагалися уникнути адміністративної відповідальності, запропонувавши поліцейським Прилуцького району неправомірну вигоду. Правоохоронці відмовилися від хабарів та задокументували протиправні дії порушників.10 червня під час патрулювання території Ічнянської громади поліцейські зупинили легковий автомобіль за порушення Правил дорожнього руху. Водій рухався невпевнено, періодично виїжджав на узбіччя та не користувався покажчиками повороту. Під час спілкування інспектори виявили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп’яніння. Під час складання адміністративних матеріалів водій, намагаючись уникнути відповідальності, запропонував поліцейським неправомірну вигоду. Правоохоронці попередили його про кримінальну відповідальність за такі дії. Подію зафіксувала бодікамера поліцейського.13 червня аналогічний випадок стався на території Прилуцького району. Під час документування порушення Правил дорожнього руху та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння 34-річна водійка також намагалася уникнути відповідальності, запропонувавши правоохоронцям неправомірну вигоду. Попри попередження про незаконність таких дій, жінка продовжувала наполягати. Її дії також зафіксувала бодікамера поліцейського.На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи Прилуцького районного відділу поліції та Ічнянського відділення поліції.За цими фактами слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.Крім того, обох водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння), а також за іншими виявленими порушеннями Правил дорожнього руху.Таким чином порушники понесуть як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.
Дякую всім друзям України і кожному, хто допомагає нам здобувати важливу інформацію та підтримує українські розвідувальні операції. Були доповіді наших розвідок за результатами роботи щодо оцінки внутрішньої російської ситуації і здобуття документів, які потрапляють на стіл керівнику Росії. Ми розуміємо, що Путіну рідко приносять повністю правдиву інформацію без прикрас. Але навіть те, що він бачить у документах, які до нього потрапляють, все ж таки дозволяє зробити висновки. Зокрема, так звані прогнозні показники невдоволення росіян Путіним продовжать неухильно зростати, і його вже зараз почали привчати до думки, що зростання невдоволення не вдасться зупинити і цей показник «не вийде на плато» до вересня, коли в Росії заплановані парламентські вибори. Щодо показника підтримки російської правлячої партії фіксується стійка тенденція до падіння, що означає необхідність значно більших фальсифікацій. Доповідають також і про суттєве зростання протестних настроїв в російських регіонах. Вважаємо, що у цих звітах ще й не враховані потенційні події червня, липня та серпня, які не можуть не вплинути на ситуацію в Росії додатково. Цілком справедливий тиск на Росію за цю війну триватиме і буде збільшуватись, і не тільки наш тиск. Отже, на вересень Путін вийде з іще значно гіршими показниками. На жаль, на всі публічні та непублічні пропозиції миру, які були нами зроблені, прозвучали тільки слова про продовження його війни. Внутрішня російська ситуація має переконувати у протилежному: у тому, що мир потрібен. Україна пропонує домовлятись про достойний мир. Очевидно, тенденції не зміняться, і з часом це може означати, що угоду доведеться укладати вже з кимось іншим з Росії – з тим, хто не буде закриватись від реальності. Слава Україні!
⚡️Уражено важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника⚡️В ніч на 13 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України у Волгоградській області рф уразили цех підготовки та перекачування нафти в районі населеного пункту Котово. Підтверджено ураження цілі та пожежу на території підприємства.Об'єкт забезпечує підготовку, транспортування та перекачування нафти магістральними трубопроводами до нафтопереробних підприємств і експортної інфраструктури російської федерації. Зокрема, збирає та готує нафту з родовищ Коробковського нафтогазового родовища (Волгоградська область) та суміжних родовищ у Волгоградській, Астраханській області та Республіці Калмикія.⚡️Окрім того уражено пункти управління противника в районах Соледара Донецької області та Верхньої Криниці Запорізької області.⚡️Також завдано ураження пунктам управління БпЛА в районах Хоромного Брянської області російської федерації, Верхньої Криниці Запорізької області, Воскресенки на Донеччині та Новомиколаївки Херсонської області.⚡️Серед іншого уражено райони зосередження особового складу противника в районах Соледара та Успенівки Донецької області, Голубівки Харківської області, Привільного Запорізької області, Колотилівки Бєлгородської області рф, а також Нових Юрковичів і Чорноземного Городка Брянської області (рф).
‼️ДЛЯ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ‼️#важлива_інформаціяЗнову чорна звістка огорнула Ічнянщину болем і скорботою. Ще одна родина втратила найдорожчу людину, ще одна зірка воїна запалилася на небосхилі пам’яті...💔12 червня перестало битися серце мужнього Захисника України, солдата ЗСУ СЕРГІЯ ПАСТУХА з Ічні, який до останнього залишався вірним Батьківщині, військовій присязі та своєму народові.Траурний кортеж очікуємо сьогодні. Його маршрут проходитиме через с. Ольшана, с. Гмирянка, в м. Ічня – вул. Дрофаня, вул. Вокзальна, пл. Т.Г. Шевченка, вул. Ковалівка. ❗️Про час прибуття кортежу повідомимо додатково!13 червня о 10:00 біля каплички в Ічні відбудеться церемонія прощання з воїном.Закликаємо жителів громади прийти та провести Сергія в останню земну дорогу, віддати йому шану, схилити голови у вдячності за його жертовність, мужність і любов до України.❗️Від каплички траурний кортеж пройде за маршрутом: пл.Т.Г. Шевченка, пл. Васильченка,  вул. Гоголя, вул. Свято-Преображенська, вул. Бунівка, вул. Б. Хмельницького, вул. Лісова, вул. Піщана.Поховають захисника на кладовищі «Бойня» в Ічні.Схиляємо голови у глибокій скорботі разом із рідними та близькими Сергія. Неможливо знайти слова, які б втамували цей біль.🕯 Вічна слава і вічна шана захиснику України Сергію Пастуху.🇺🇦 Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях.🔴ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ ОНОВЛЮВАТИСЯ!За інформацією Ічнянської міської ради ✍️ Яна Григор #На Щиті та Зустріч Захисників з полону #
Швидкість реагування під час надзвичайної ситуації часто визначає найголовніше - чи вдасться врятувати людські життя та зберегти уражену інфраструктуру.Саме тому ми послідовно посилюємо спроможності ДСНС і розбудовуємо мережу аварійно-рятувальних формувань по всій країні.🆘 У межах Плану стійкості ДСНС на 2026 рік передбачалося створення 10 аварійно-рятувальних формувань центрального підпорядкування. Станом на сьогодні це завдання виконано повністю.Кожен із центрів має власну спеціалізацію та зону відповідальності:🔸Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування (Київ) - координація масштабних рятувальних операцій в Україні та за її межами, зокрема зокрема в системі Механізму цивільного захисту Європейського Союзу та  Міжнародної дорадчої консультативної групи ООН з проведення пошуково-рятувальних операцій в умовах міста INSARAG. На базі центру діє також підрозділ спеціальних піротехнічних робіт підвищеної складності ДСНС України "СІГМА".🔸Мобільний рятувальний центр «Одеса» - аварійно-рятувальні роботи, розмінування у морській акваторії, портах, прибережних районах.🔸Мобільний рятувальний центр «Львів» - рятувальні операції в гірській місцевості та реагування на паводки.🔸Мобільний рятувальний центр «Суми» - радіаційний, хімічний та біологічний захист, пошукові роботи із залученням кінологів.🔸Мобільний рятувальний центр «Донецьк-Луганськ» - реагування поблизу лінії бойового зіткнення та проведення евакуаційних заходів.🔸Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування - очищення територій від вибухонебезпечних предметів та контроль якості розмінування.🔸Спеціальний авіаційний загін - пожежогасіння з повітря, пошук і порятунок, аеромедична евакуація та оперативне перекидання сил і засобів. Ядро - частина швидкого реагування «ДЕЛЬТА». 🔸Міжрегіональний центр швидкого реагування на водних об’єктах - рятувальні та піротехнічні роботи на морі та внутрішніх водоймах.🔸Мобільний центр швидкого реагування безпілотних систем - повітряна розвідка, застосування роботизованих комплексів та новітніх технологій під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.🔸Логістичний центр швидкого реагування - забезпечення оперативного постачання техніки, обладнання та міжнародної допомоги підрозділам ДСНС.Разом з Головою ДСНС Андрієм Даником в одному з центрів швидкого реагування перевірили готовність спеціалізованої техніки та обладнання до виконання завдань. Та головне - це люди, які тут несуть службу. Саме їхня професійна підготовка, досвід і готовність діяти в критичний момент визначають ефективність усієї системи реагування.Саме такі підрозділи формують нову архітектуру цивільного захисту України - сучасну, мобільну та готову реагувати на будь-які виклики.