Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban
Añadido 14 jul. 2024

NE:Urban

@ne_urban
Número de suscriptores: 4 810
Fotos: 19,100
Videos: 84
Enlaces: 1,350
Descripción:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Fuente

NE:Urban | В одній соціальний мережі останні кілька днів досить активно обговорює...

Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 200 Vistas/Alcance 2024-11-25 21:25 Mensaje №15724
🤔 В одній соціальний мережі останні кілька днів досить активно обговорюється питання того, чи потрібно пішоходам в темний час доби та в умовах недостатньої видимості носити світловідбиваючі елементи на одязі. Хоча… Слово «обговорюється» – не зовсім коректне. Окремі агресивно налаштовані водії звинувачують пішоходів у тому, що пішоходи заставляють водіїв дотримуватись ПДР. Нонсенс якийсь!!!🔹 По-перше, правило, на яке посилаються користувачі, стосується лише узбіччя та проїжджої частини. В містах все ж таки замість узбіч — тротуари. І на них, очевидно, не треба ніяких флікерів. Аргументом пішоходоненависників є той факт, що пішохідні переходи теж є частиною проїжджої частини. Це так, але вони позначені відповідними елементами – розміткою та дорожніми знаками. Цього мало б бути достатньо, ви так не гадаєте?🔹 По-друге, пішоходи не повинні переходити дорогу, обвішавшись флікерами чи світловідбивачками, ніби новорічна ялинка. Це просто неможливо виконати. Опираючись на свій досвід водіння скажу і наступне: від того, що на рукаві у когось світловідбиваюча стрічка, мені цю людину не стає краще видно, адже у місті повно світловідбиваючих поверхонь та бліків. Для того щоб мені людину стало дійсно видно в темряві, вона має бути у світловідбиваючому жилеті (але погодьтесь, це крінж, і так люди ходити у місті не повинні). 🚘 Якщо водій не побачив дорожній знак і розмітку, а також якщо водій не здатен їхдити у межах дозволених 50 км/год (або менше, якщо мова йде про безпечну швидкість), то ніяка маленька рухлива стрічка не зробить пішохода для цього водія дійсно помітнішим. Як на мене, використовувати чи не використовувати світловідбиваючі елементи на одязі у місті – це особиста справа кожної конкретної людини. Нормативно регулювати цей процес, очевидно, не варто. ❗️І нагадаю: серед ТОП-20 причин ДТП немає причини «не носив на собі світловідбиваючі елементи». Там є «перевищення допустимої швидкості», «порушення правил маневрування» та «порушення правил проїзду перехресть». Давайте може почнемо із цього боротьбу з порушеннями ПДР?#Україна #БДР