Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban
Añadido 14 jul. 2024

NE:Urban

@ne_urban
Número de suscriptores: 4 810
Fotos: 19,100
Videos: 84
Enlaces: 1,350
Descripción:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Fuente

NE:Urban | Давайте всі закриємо складне питання з простою відповіддю: чи треба ро...

Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 000 Vistas/Alcance 2024-07-31 14:30 Mensaje №14765
Давайте всі закриємо складне питання з простою відповіддю: чи треба розміщувати меморіали у пам’ять про загиблих воїнів на центральних площах міст? Ні, не треба! Центральні площі міст – це місця для відпочинку та прогулянок. Це місця, де завжди буде велика кількість людей та дітей. Вони будуть сміятись, відпочивати, бігати, їздити на роликах, скейтах чи самокатах. І досить неправильним є розміщення на таких локаціях меморіалів щодо трагічних подій, адже це буде провокувати багато обмежень, що стосуватимуться поведінки людей. Наслідком цього будуть конфлікти! В Садгорі, одному з крупних районів Чернівців, наразі закінчують реконструкцію центрального скверу, а деякі ініціативні групи вже пропонують розмістити тут алею пам’яті за загиблими. Очевидно, тут будуть проводити різдвяні ярмарки і святкування. Для чого тут меморіал, який передбачатиме створення певних правил поведінки, що прямо суперечать тим заходами та подіям, які тут будуть у мабутньому? В часи СРСР могили любили розміщувати посеред площ та скверів. Як показала практика, це було неправильним рішенням. На площах люди переважно збираються не для вшанування пам’яті, тому суспільство швидко почало ігнорувати меморіальний аспект подібних об’єктів. П.С. Є винятки з цього правила: в окремих випадках мають місце меморіали в центрі площ чи інших публічних локацій, якщо трагедії сталась саме на них. Проте це стосується окремих випадків, які повинні індивідуально обгорюватись усіма представниками громадськості, а не бути ініціативою кількох осіб.П.П.С. Також винятками є стихійні тимчасові меморіали, які теж наразі мають місце бути. П.П.С. Звертаю увагу, що мова йде ЛИШЕ про центральні площі міст та районів. А не про невеликі тихі ділянки та сквери, де меморіали гарно вписуються як в навколишнє середовище, так і у функціональне призначення території.#Україна #Буковина #Чернівці #парк #меморіал #монумент #війна