Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban
Añadido 14 jul. 2024

NE:Urban

@ne_urban
Número de suscriptores: 4 810
Fotos: 19,100
Videos: 84
Enlaces: 1,350
Descripción:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Fuente

NE:Urban | У Чернівцях відкрився 2-ий у місті McDonald`s: Гравітон отримав сучасн...

Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 000 Vistas/Alcance 2025-12-26 12:40 Mensaje №18856
🍔 У Чернівцях відкрився 2-ий у місті McDonald`s: Гравітон отримав сучасне Магдебурське право!Благоустрій нового ресторану, очевидно, в рази кращий, ніж першого – на кільці Майдану. Можна відмітити тільки кілька зауважень, які варто врахувати найближчим часом👇🔹 Озеленення. Якщо ви видаляєте частину дерев для будівництва, було б добре їх компенсовувати новими деревами (а не туями). 🔹 Доступність. Пониження зі сторони парковки не передбачені. Може підрядники не знають, але люди з інвалідністю теж водять авто. 🔹 Потрібен додатковий дорожній знак на заїзді. Деякі водії заїжджають як праворуч від напрямного острівця, так і ліворуч. 🔹 Надто широкий двосмуговий виїзд. Його варто розділити острівцем. 🔹 Відсутність пішохідного шляху до бічного входу зі сторони тротуару. Багато пішоходів користуються заїздом для авто. На відміну від McDonald`s на Майдані, новий ресторан має значно менше проблем. Причому більшість з них – взагалі не критичні. Вітаю Гравітон з надбанням!#Україна #Буковина #Чернівці #ЗГХ