Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban
Añadido 14 jul. 2024

NE:Urban

@ne_urban
Número de suscriptores: 4 810
Fotos: 19,100
Videos: 84
Enlaces: 1,350
Descripción:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Fuente

NE:Urban | Якщо ви встановлюєте якийсь об’єкт з нуля, і до нього треба облаштовув...

Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 080 Vistas/Alcance 2025-11-13 19:03 Mensaje №18480
Якщо ви встановлюєте якийсь об’єкт з нуля, і до нього треба облаштовувати пандус, значить в 99% випадків ви зробили помилку!Облаштування громадської вбиральні в центрі міста – очевидно, є «перемогою» міської влади. Те, що вона передбачає платне користування, теж є нормальною практикою. Але організація доступності цього об’єкта, як на мене, погана. Потреби в облаштуванні тут пандуса не було взагалі ніякої. Замість цього можна було покласти пару квадратних метрів плитки в нуль зі входом. Тоді не було б ні цих поручнів, ні цього жовтого кольору, ні цього постаменту, який теж КОШТУЄ грошей. Також варто сказати, що вхід тут мав би бути з двох сторін: і з двору, і зі сторони вулиці Йозефа Главки разом з демонтажем непотрібного забору. Не можуть існувати такі об’єкти у вакуумі. Зажди потрібно передбачати їх правильно розташування та інтеграцію у наколишнє середовище. На жаль, в данному випадку цього не передбачили. П.С. Попри те що туалет встановили півроку тому, а відкрили вчора, сьогодні він не працював. Буває...#Україна #Буковина #Чернівці #туалет #доступність