Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban
Añadido 14 jul. 2024

NE:Urban

@ne_urban
Número de suscriptores: 4 810
Fotos: 19,100
Videos: 84
Enlaces: 1,350
Descripción:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Fuente

NE:Urban | ️ Погіршуємо доступність в погоні за доступністю: НСЗУ хоче паркомісця...

Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 500 Vistas/Alcance 2025-03-17 17:01 Mensaje №16472
♿️ Погіршуємо доступність в погоні за доступністю: НСЗУ хоче паркомісця для людей з інвалідністю біля кожного медичного закладу, але думати НСЗУ не хоче! Очікування: хороша ініціатива, яка чудово працює і робить середовище доступним!Реальність: заклади намагаються погодити абсолютно недолугі схеми паркувальних майданчиків біля себе, адже в іншому випадку з ними розірвуть договори! НСЗУ не в курсі, що медичні заклади в Україні часто відкривались в рандомних спорудах комунальної власності, які не до всіх норм доступності можна пристосувати? НСЗУ не в курсі, що в цілому переліку випадків організувати паркувальний майданчик біля таких медичних закладів неможливо? Наприклад👇🔹 через вузькі параметри вулиці🔹 через розміщення споруди в історичному ареалі🔹 відсутність твердого покриття на вулиці В результаті медичні заклади хочуть погоджувати паркомісця перед своїми дверима, на тротуарі, на смугах руху, в близькості до пішохідних переходів. ЦЕ ВСЕ ПОГІРШУЄ ДОСТУПНІСТЬ! Таким чином, НСЗУ маючи бажання покращити доступність – лише погіршує її! Окрім того, так як НСЗУ не дає грошей на облаштування паркомісць для людей з інвалідністю, медичні заклади хочуть обмежуватись лише дорожніми знаками та розміткою, не передбачаючи інші інфраструктурні зміни для покращення доступності цих же паркомісць. Тож, з’являються БАЖАНІ паркомісця, але доступними вони НЕ Є. Усі збіги з реальними подіями – збіги. Як на мене, умови до обласної лікарні чи амбулаторії на 2 кабінети в житловому мікрорайоні повинні бути різними! П.С. Не пишіть мені про київські, дніпровські чи харківські вулиці, де облаштування паркомісць в більшості випадків реальне (!) через параметри вулиць! Нормативка повинна бути гнучкішою та відповідати нашій реальності, а не ігнорувати її. Спойлер: Україна не настільки багата країна, щоб одномоментно перемістити всі медичні заклади в доступні приміщення.#Україна #доступність #лікарня