Fuente
НДСЛ Охматдит | Ми звикли , що лікування - це ліки, процедури, операції. Але відновлен...
955 Vistas/Alcance
2025-03-28 13:21
Mensaje №1045
Ми звикли , що лікування - це ліки, процедури, операції. Але відновлення - це не лише про фізичне здоровʼя, а й про душевну рівновагу. 🙏🏼 Для медсестер, які щодня стикаються з великим стресом і постійною напругою, важливо знаходити час для перезавантаження та відновлення емоційних ресурсів.🧘🏻♀️Одним із найкращих способів наповнюватися є природа. 🌿Команда медичних сестер Охматдиту мала можливість відвідати Ботанічний сад ім. М. Гришка. "Я йшла алеями ботанічного саду і відчувала, як тривога відступає. Тут особливе місце: ти заходиш - і вже добре”, - поділилися своїми враженнями медсестра Олександра Дворецька.👩🏼⚕️Природа вчить терпінню. Вона нагадує, що все має свій ритм: квітка не розквітає за мить, їй потрібен час. Так само і людина - щоб відновитися, потрібно дозволити собі паузу. 👩🏻⚕️«Відновлення не в тому, щоб просто побачити красиві квіти. Відновлення - в тому, щоб вміти побачити, як вони ростуть і розцвітають», - зазначила екскурсовод Ірина Марчук.Кожен виніс із цієї прогулянки щось своє. Хтось відчуття спокою, хтось - натхнення, а хтось просто насолодився моментом без метушні. Але всі дійшли спільного висновку: подібні зустрічі потрібно робити частіше. "Я дивлюсь на своїх колег - вони змінились. Усмішки, легкість у погляді, наче хтось вимкнув у голові режим постійної напруги", - відзначила Олена Примак, головна медична сестра.👩🏼⚕️🌷Ботанічний сад став для працівників Охматдиту не просто місцем відпочинку, а справжнім джерелом сили. Це нагадування: піклуючись про свій емоційний стан, ми стаємо сильнішими та готовими допомагати іншим.Ми щиро вдячні Юлії Рашковській та БФ «Реабілітаційні сади» за турботу та можливість подарувати нашим медсестрам час для відпочинку й емоційного відновлення.🤍🌳☺️