Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГИНЯ НАТАЛІЯ НАУМЕНКО
Añadido 14 jul. 2024

КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГИНЯ НАТАЛІЯ НАУМЕНКО

@nata_bagata
Número de suscriptores: 639
Fotos: 2,330
Videos: 224
Enlaces: 204
Descripción:
Духовно-психологічна підтримка Психологічна просвіта Психологічні тренінги та стабілізаційні групи Тести та психологічні техніки Відповіді на запитання Пости для особистісного росту Інфа для батьків та подружжя Авторські вірші Життєві роздуми Цікаві думки
Fuente

КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГИНЯ НАТАЛІЯ НАУМЕНКО | Вчора почула фразу в інеті від жінки.«Психолог не зможе замінити мені ...

Вчора почула фразу в інеті від жінки.«Психолог не зможе замінити мені маму і дати стільки любові… я буду все одно шукати такого партнера, який зможе мені дати таку любов,..психологія не працює».І знаєте… вона була правa тільки наполовину. Бо коли людина так говорить, вона насправді не про психологію.Вона про інше:«Мені боляче. Мені страшно. Я не хочу сама бути собі опорою. Я хочу, щоб хтось узяв мене на ручки і любив просто тому, що я є».І в цей момент вона несвідомо шукає не терапію, а нову дитячу прив’язаність.Партнера, який стане «новою мамою» або «новим татом» і буде зобов’язаний:втішати, рятувати,заповнювати порожнечу, любити безумовно і завжди.Але ось правда, яку важливо і треба сказати вголос: Терапія не замінює батьків — вона допомагає перестати їх “дошукувати” в інших. Жоден партнер не витримає роль мами, це ламає стосунки і робить їх нерівними. Безумовну любов дають дітям. Дорослим — взаємну. І це не «борг», це те, що обидва люди будують разом.Бо вилікувати "дитячий голод" тим, що змусити дорослу людину любити як мама — неможливо.Від цього голоду можна звільнитись тільки всередині себе.І тоді стосунки змінюють природу: Вони стають не місцем, де я випрошую любов,а місцем, де я обираю і мене обирають.Не про «повинен», а про «хочу бути поруч».Її стратегія — не про любов до партнера,а про страх знову залишитись без любові. І от саме це — болюча точка,з якою психологія працює найкраще:не замінюючи маму, а допомагаючи:➡️ з точки дефіциту перейти в точку дорослої прив’язаності та самопідтримки.І головне. Ви не можете зцілити дитячий голод, змусивши дорослого стати вашим “новим родителем”. Від цього голоду можна звільнитись всередині і лише тоді стосунки стають не обов’язком, а вибором.Тому психологія працює. Просто людина коли так каже, то вона хоче, щоб ії любили не взаємно, а за замовчуванням. І вона ще не готова від цього відмовитись. І це нормально. Бо кожен дорослішає у своєму темпі. Головне — чесно подивитись у свій біль і перестати просити світ бути твоїми батьками.Тоді і з’являється те, що називається“доросла близькість без голоду”.#будні_психолога