Fuente
Настрої | Медіа-спільнота | костюми не відповідають епосі».«а чому Гіткліф білий?»«взагалі не по к...
618 Vistas/Alcance
2026-02-15 12:31
Mensaje №1527
«костюми не відповідають епосі».«а чому Гіткліф білий?»«взагалі не по книзі».Поки довкола стрічки «Буремний перевал» вирують дискусії, Свєта Константинова ділиться власними роздумами.Я точно не назвала б цю історію улюбленою тоді, але дочитала й через 10 років памʼятаю цитати, свої відчуття і, особливо, момент із могилою.Чому фільм має бути точним перерозповіданням книги, якщо в самому романі історію розповідають недостовірні оповідачі?Чи документалкою про епоху життя авторки, а не грою навколо?А ще питання: якщо кохання може бути підсилювальним та надихаючим інструментом, то здатне й калічити цією силою також?Героїв роману важко романтизувати чи розуміти:вони втілюють апогей трагізму, жаху, жорстокості, паралельно — стихійності, істеричності та егоцентричності.І їхній звʼязок — залежність та одержимість, хаос, емоційний ураган, який руйнує і себе, і всіх довкола.Це не може бути прийнятним,бо є втіленням емоційного адреналіну.Так відчувається закоханість, яка ніяк не може перерости в любов.Можливо, фільм пропонує більш комфортну версію класики — вважаю, будь-яка інтерпретація має право на існування.НЕ СПОДОБАЛОСЬпіар за рахунок «стосунків» Марго та Елорді: це невдало й недоречно.Хто дивився, діліться враженнями: як вам?