Fuente
Настрої | Медіа-спільнота | Зізнайтесь, хто з вас грішить думкою, що зима після свят — просто довг...
537 Vistas/Alcance
2026-01-10 11:50
Mensaje №1464
Зізнайтесь, хто з вас грішить думкою, що зима після свят — просто довге очікування весни? Насправді, це 2 повноцінні місяці життя. Їх можна не скіпати, а проживати.Якщо знайшли в цьому себе, лишаємо декілька ідей, як урізноманітнити зимове дозвілля.Щось із цього ви точно відкладали на потім — то, може, саме час?⋆ чани, лазня/сауна⋆ стати на лижі (або згадати, якщо вмієте) — схили часто є навіть в межах міста⋆ сезонний розбір гардеробу з персональним стилістом⋆ тюбінг в парку⋆ йога/пілатес у гарячому залі⋆ вечір у філармонії або театрі⋆ похід засніженим лісом з термосом та перекусом⋆ ковзанка як подія: з подругами, какао і вечерею після⋆ майстер-клас: кераміка, флористика, кулінарія — те, на що не завжди витратиш час, коли тепло і хочеться гуляти⋆ відвідати дегустацію (вин, кави)⋆ влаштувати вечір настолок з друзями⋆ або тематичний кіно вечір з вікториною/музичним супроводом/дрескодом під обрану стрічку⋆ взяти участь у книжковому клубі або організувати власний із подругами⋆ або ж у speaking club на якусь цікаву тему [наприклад, Stranger things] та знайти однодумців⋆ зробити фотоальбом за минулий рікта започаткувати новий⋆ з дітьми: зробити зимовий квест із завданнями та підказками (у дворі/містом — як маршрут вихідного дня з емоціями).Нехай це буде справжня яскрава зима. Попри все🤍