Fuente
Настрої | Медіа-спільнота | Нашому YouTube-каналу 4 місяці, і ось висновки, які маємо на сьогодні[...
404 Vistas/Alcance
2025-12-18 17:20
Mensaje №1421
Нашому YouTube-каналу 4 місяці, і ось висновки, які маємо на сьогодні[раптом вам теж стане у нагоді]:• перший випуск не буде ідеальним, другий теж.Ніхто не навчився ходити одразу, тут принцип той самий. На все свій час.• не роби висновки в процесі зйомки.Перші рази ми дуже засмучувались, коли все йшло не за планом (а у нас він мінімальний, аби зберігати живий формат).На виході завжди було краще, ніж в уяві.Просто не падай духом та let it be!• близькі люди — найкраща підтримка.Просити коментувати, давати чесний фітбек і враховувати коментарі важливо для розвитку.• але є «але».Люди різні і коментарі та побажання теж бувають різні. Головне не втратити власне бачення у спробах «догодити всім».• розвиток — це шлях.І якщо сам шлях не цікавить, а цікавить лише результат, то тут він не буде швидким. Дуже прокачує скіл отримувати насолоду від процесу:)А ще це шлях до нових знайомств, партнерств, нового погляду на себе. І це класно.P.S.: сьогодні на каналі вийшло нове відео: легке і веселе. Запрошуємо до перегляду. P.P.S: коментарі та реакції дійсно дууууже вирішують. Ви ж вже залишали там свої?🥹