Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Українські студії стратегічних досліджень
Añadido 07 ene. 2022

Українські студії стратегічних досліджень

@nacussd
Número de suscriptores: 184
Fotos: 600
Videos: 17
Enlaces: 1,240
Descripción:
Недержавний аналітичний центр "Українські студії стратегічних досліджень"
Fuente

Українські студії стратегічних досліджень | Поки армія спливає кровʼю на фронті у екзистенційний війні з відвічним...

Поки армія спливає кровʼю на фронті у екзистенційний війні з відвічним ворогом, (відчуває критичний брак вояків на піку ворожого наступу) ухилянти в тилу влаштували брутальні ігрища.«Ухилянти при владі» вирішили скористатися нагодою щоб централізувати корупційну систему, а «ухилянти псевдоантикорупціонери» (такі ж огидні як і прокурори-інваліди з довідками, бронями і відрядженнями у київський котел), вирішили колективно допомогти путіну і почати валити країну зсередини, розпалюючи громадянське протистояння.Зруйнувати країну всередині руками дітваків, знищити суспільну синергію - це каїновий гріх усіх, хто влаштував це мерзенне дійсно.Тепер усі ці ухилянти мають псевдо виправдання чому вони не фронті.В суспільстві затирається значення реального фронту, перекидається на другий план…Все більше чую, що виявляється не москва і путін є головними ворогами, а чийсь конкретний політичний конкурент у доступі до корита.Скільки вже разів в історії саме це руйнувало українську державність, а не прямі ворожі удари.Схоже принцип після мене хоч потоп, особисті амбіції стоїть вище історичних викликів, які стоять перед нацією.Прикро що не екзистенційна війна, а особисті амбіції для багатьох набагато важливіші.Коли у 2014 році багато хто скандував «Хунта Буде», я запитував з кого вона складатиметься. З совків з генеральськими погонами? Тепер все більше пересвідчуюсь, що саме ті, хто проливали кров і є основою майбутньої української еліти.А ті, хто уникнув свого почесного права і знехтував обовʼязками в майбутньому не матимуть права керувати навіть громадськими туалетами.Ні татарови, ні шабуніни…А зараз головне вистояти. Доля України вирішується на кожній спешці, де бʼється український вояка (який державницькою свідомістю давно переріс тиловий мотлох), а не у брудних ігрищах тилових недомірків…Як і європейське чи просто майбутнє української держави…І поки стоїть піхота стоїть і держава…