Fuente
«Новий Акрополь» Запоріжжя | Подарунок долі — так Денис, метеоролог 16-ї Української антарктичної е...
115 Vistas/Alcance
2026-04-20 12:10
Mensaje №392
Подарунок долі — так Денис, метеоролог 16-ї Української антарктичної експедиції, називає своє перебування в Антарктиці. Денис розповідає, чи складно потрапити в Антарктиду і чому цей досвід є таким цінним. Як метеоролог, вважає, що головна риса науковця — бачити у даних красу природи. Пояснює своє відкриття, що Земля менша, ніж здається, та ділиться міркуваннями, як кожен з нас може хоч трошки покращити екологічну ситуацію на планеті.У відео:👉 Чи складно потрапити в Антарктиду?👉 В чому задача науковця на станції?👉 Чи велика планета Земля?👉 Як кожний може допомогти нашій планеті?Відеоряд супроводжується унікальними кадрами, знятими Денисом в Антарктиді під час зимівлі.Це відео — частина проєкту до Дня Матері Землі, ініційованого ГО «Новий Акрополь» в Україні у співпраці з Національним антарктичним науковим центром @AntarcticCenter. Ми поєднуємо науку і філософію, щоб побачити не лише факти, а й сенс.🎥 Повне інтерв'ю з Денисом Пішняком дивіться на нашому YouTube: https://youtu.be/fVohGjJNbCQ