Fuente
mlp_vladiks(Not active) | Частина 2Коли я тільки починала продавати іграшки,мені було майже 13.І...
192 Vistas/Alcance
2025-11-30 12:22
Mensaje №4921
Частина 2Коли я тільки починала продавати іграшки,мені було майже 13.І я не була готова до цієї відповідальності.Я виходила з дому тільки щоб відправити поні і ще по якимось звичайним рутинним ділам.В мене не було реальних друзів,я хотіла щось з цим робити.Але більшість часу я віддавала цьому ділу.Я постійно відчувала себе пусто,коли я ні з ким не спілкувалась і не гуляла.Взагалі ця фігня в мене була з самого дитинства,тільки зараз в мене нарешті наладілась ситуація і я відчуваю себе прекрасно з людьми які люблять мене такою яка я є.Карочі,цей фандой приніс мені багато емоцій,і приємних і поганих.Можливо,я ще колись повернусь,коли буду готова.Колекціонувати я не перестаю,і поні зі своєї колекції продавати не буду.Просто не так активно як це було раніше.Дякую вам усім за те що були зі мною💖Окрема подяка:Цитрін,пташкаМоя поняшка нарешті отримала кʼютімарку.Її сенс в тому що я завжди хочу знаходити щось нове,і не зупинятись😼Бажаю всім удачі і всього хорошогоСьогодні або через пару днів я зроблю розпродаж всієї наявності,з великими знижками і подарунками