👁 659
24-07-11 11:16
Те що вам не розкажуть на сайті МінекономікиБагато чую: "у мене немає грошей на власний внесок"Припустимо вам треба 12млн на обладнання. Донор дає половину - 6. У вас є 4. Що робити?Можливість 1: до старту вашого подання на грант йдете в банк, говорите "хочу податись на грант, але на власний внесок не вистачає 2м, показуєте історію. Якщо банку подобається, вони дають попереднє рішення кредитного комітету що вони погоджуються надати вам ці кошти в потрібний момент.Можливість 2: якщо банки крутять носом, йдете до фін.компаній або до тих хто дають кошти під заставу наприклад нерухомості. Так, там %% дещо вищі за банківські, але якщо їм сподобається ваша застава, кошти дадуть. Домовляєтесь що в певний момент ви берете ці кошти.------------------Чому це ок?- ви стартуєте бажаний проект і починаєте заробляти ВЖЕ- ви змушуєте працювати на себе чужий капітал, який ДЕШЕВШИЙ за ваші власні кошти- підтверджуєте ще раз що не впусту називаєтесь підприємцем, бо за для майбутніх вигід берете на себе більше ризику- формуєте здорову звичку "будувати на чужі" - для створення великої компанії в майбутньому:)