Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Music Hall • Hi-Fi та High-End техніка, музика на вінілі
Añadido 10 dic. 2021

Music Hall • Hi-Fi та High-End техніка, музика на вінілі

@musichallhifi
Número de suscriptores: 388
Fotos: 272
Videos: 14
Enlaces: 1,090
Descripción:
Чат: @musichallhifichat З будь-яких питань звертайтеся: @KostiantinMX Вас вітає telegram канал компанії Music Hall, де ми ділимося свіжими новинами про hi-fi, оглядами та відео. Тут ви першими дізнаєтесь про знижки і появу новинок аудіо техніки на ринк
Fuente

Music Hall • Hi-Fi та High-End техніка, музика на вінілі | Вітаємо нашого переможця!Пам'ятаєте наш конкурс в Instagram для тих, х...

🎒 Вітаємо нашого переможця!Пам'ятаєте наш конкурс в Instagram для тих, хто заходить послухати на 5 хвилин, а зникає на годину?Разом із сторінками @musichall_hifi та @bowerswilkins_ukraine ми просили вас поділитися треками, які рятують, коли світ навколо дістав. Знайомтеся, це - Ілля. Його історія нас зачепила найбільше, і тепер цей крутий фірмовий рюкзак Bowers & Wilkins × McLaren офіційно його!А ось і та сама історія, яка принесла Іллі перемогу:«Насправді, таких треків маю багато, одні з найулюбленіших в даному контексті це: FFDP - Wash it all away; Luke Combs - Plant a seed; Phil Collins - In the air tonight. Проте, є ще один трек і гурт в цілому, який вмикаю ще з дитинства для того щоб відволіктись і з цим пов'язана кумедна історія, тому з Вашого дозволу розповім саме про нього. Це трек Enjoy the silence, гурту Depeche Mode. Так склалось, що мене виховувала мама, яка з молодих років завжди слухала рок, електроніку, класику тощо. Тому саме вона вплинула на формування моїх смаків у музиці, бо якщо б мене виховував батько, то інтро з вечірніх новин без сумнівів був би мій музичний максимум😂 Так ось, десь у 9 років я окрім року міцно "підсів" на Depeche Mode і слухав їх годинами кожного дня. Проте, тоді мій mp3 плеєр був забитий рок хітами і місця для нових треків не вистачало, а старі я видаляти не хотів звісно ж😂 Як раз у цей період ми придбали CD програвач (бренд не пам'ятаю) і як раз вже наближався мій день народження. Мама запитала який подарунок я хотів би отримати і я не вагаючись відповів "повну збірку усіх альбомів Depeche Mode", треба було бачити очі моєї мами, сказати що вона була здивована це вважай нічого не сказати. Вона перепитала "Ти точно впевнений? Може якесь Lego хочеш чи книгу тощо?" і я відповів "Ти що знущаєшся, що може бути краще повної збірки улюбленого гурту?". Залишається пару днів до мого дня народження, мама була дуже заклопотана роботою і забула завчасно придбати подарунок, але згадавши побігла у медіа-магазини (на той момент вона думала що знайти його не буде проблемою взагалі). Об'їздивши пів міста і витративши мінімум половину дня вона все таки знайшла магазин, де ця збірка була, але виявилось що її придбали буквально декілька днів тому. Мама каже "Мені треба срочно придбати її для сина на подарунок, допоможіть будь ласка!", консультант каже "Зараз замовимо, через тиждень приїде". Вона каже "У мене максимум 3 дні, будь ласка можна якось швидше доставити, я доплачу за терміновість", консультант каже "Я не впевнений, справа не у грошах, а в логістиці, але ми спробуємо пришвидшити якось, а скільки сину років?" "Буде 10 років ось, він так чекає цю колекцію аж пищить, я не можу не подарувати її розумієте", консультант з круглими очима "Скільки? 10 років і він фанат Depeche Mode?", мама "Так, ну взагалі до цього фанатів від Metallica, ACDC, Scorpions, Aerosmith, Led Zeppelin, The Rasmus тощо, але зараз щось переключився на електроніку". У консультанта просто мову відняло і він сказав "Я все зроблю, ми встигнемо, обіцяю! Єдине, що я попрошу Вас, коли будете дарувати передайте також вітання від мене і попросіть його ніколи не зраджувати своїм музичним смакам!" І по фіналу дискографію таки встигли привезти прямо на мій день народження, я був у захваті звісно, відірвати мене тоді від прослуховування альбомів було неможливо. Проте, найбільше мені подобалась саме Enjoy the silence, при тому що я не розумів достеменно значення пісні, вона завжди мене заспокоювала та надихала і я часто слухав її на репіті годинами. Коли побачив кліп, теж був у захваті! З того часу це досі один з моїх улюблених гуртів та треків в тому числі. А враховуючи текст пісні, то це справді цікавий "збіг", що саме вона мене заспокоювала😂 Звісно, на той час я не розумів захвату і здивування людей, коли вони чули про дитину, яка слухає таку музику, проте зараз я розумію того консультанта магазину, у мене теж була б така реакція. Ось така історія, сподіваюся комусь було цікаво її прочитати, принаймні для мене це цінні спогади!