Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мультиакер
Añadido 14 jul. 2024

Мультиакер

@multiaker_ua
Número de suscriptores: 1 162
Fotos: 615
Videos: 15
Enlaces: 274
Descripción:
Адмін @yuraa_286 Показую власний шлях в крипті. Посилання для друга https://t.me/+NBsCxd7YnT1kMWEy
Fuente

Мультиакер | Гайд як заробити на премаркеті жб 1.) Де з чим? Нас цікавить лиш спред...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мультиакер Мультиакер @multiaker_ua
477 Vistas/Alcance 2026-05-01 12:18 Mensaje №1639
Гайд як заробити на премаркеті жб 1.) Де з чим? Нас цікавить лиш спред який є між премаркетом Whales —>фюч прем. (Мона ще прем бірж але там ліквідіності дуже мало) 2.) Як заробити? (Приклад MegaETH) Ціна на Whales 0.1749$ - прем фюч ~0,186$ В нас виходить спред ~6,5% Відкупаємо прем і хеджим фючами. 2.1) Якщо нема прем фючів? Тре очікувати лістингу на біржах токену, на момент лістингу трекати Whales. В них є затримка з завершеням торгів. Лістинг пройшов але ще можна торгувати премом. В момент лістингу (якщо є норм фючі). Дивимся на ціну фюч - або споту і вже тоді вирішуємо чи вдікупати або продавати на Whales.Тут дохідність краща в % але тре мати бистрі руки, бо багато хто це робить префом.2.2) Як зайти в кращий спред? Най більший спред є в момент анонсу ТГЕ, анонси від команди, роздача дропу, лістинги на біржах анонси. (Але рідко буває що мона десь захеджитись)3.) Які ризики? - Комісія Whales 2,5% (це багато) тре про ню не забувати. Залились в спред 6,5% комса вейлс 2,5% = 4% чистими - Якщо ви залились без дати ТГЕ. Можуть сильно запампити фючі (стакани мало ліквідні) ну або як було з XPL. Або дуже дуже довго чекати на сам лістинг.- Різні мережі на премі і самого токена. І неба бріджа. (Коли залістився)В такому випадку Whales збільшує термін розрахунку до 24-48 годин. Змінює торги на ту мережу в якій вийшов токен. Так зараз по MegaETH- Най більш ризикове це фандінг. В нас чистий спред 4%. Після лістингу токен почали пампити фанд почав підніматись і нам буде больно. Дві фул ставки по 2\-2 і ми вже в бу або -.- Памп фючів. Коли ціна зробить х2 від вашої ціни покупки. Іншій людині не буде вигідно робити вам поставку. Тре буде слідкувати щоб вчасно вийте або перезайти в позу коли буде відкат. 4.) ПоставкаВам може повезти і якийсь тіп не передасть вам токени. Ви купили на 100$ тіп вам не поставив, вам вертають ваші 100$ і залог тіпа 100$. ——————————————————По всіх методах як заробити в мене були кейси в каналі. Шукати силки на пости не хочу. Монети на яких я так заробивXPL, HANA, YB, ZBT, MON, MEGA(ще не зафіксив) По Whales маю поки реф бек 20% скоро буде 40%. Фул бек від мене. РефкаЯкщо бек 20% чиста комса 2%Якщо бек 40% чиста комса 1,5% Таким чином ви зможете заливатись в більший чистий % спреду. Якщо вже є ак, можна підвʼязати під мою рефку. (Якщо ви не були регнуті під чиюсь) Силка