Fuente
Мультиакер | Пройшло 30 днів мого експерименту. Пасивний дохідЩо в нас було? 1. Сте...
638 Vistas/Alcance
2026-01-17 16:53
Mensaje №1391
Пройшло 30 днів мого експерименту. Пасивний дохідЩо в нас було? 1. Стейкінг вайт біту 2. Фюч бот від інстардінга БалікиБот 20кВайт біт 30к на скріні (але буде братись 20к)Профіт чистий за 30 днів Бот 340$ (по статі з сайту 480 але там є % від профіту йде розрабам + комісії бірж але не більше 50$ в місяць. Тому впринципі до 340 мона + 50)Вайт біт 216$Профіт % в місяць Бот 1,7%Вайт біт 1.08% Річна дохідність заявлена Бот 35-55% Вайт біт 12,96% Моя думка Кругом є свої ризики. Бот, тре щоб ринок штормило верх в низ + коли не буде достатніх відкатів буде плакі плакі. Стратегія сейвова ліквідну не буде, але щоб він працював як потрібно, тре буде долити маржі щоб закрило в + ну або чекати коли ефір вернеться до точки входу.Вайт біт Банальний скам біржі, амл провірка, або ще якась діч (да це можна віднести і до бб) Великий + немає - плаваючого. Лежать гроші і в принципі можна забутись лиш раз в місяць (я для себе так вибрав) зайти і поновити план стейкінгу. Тотал пасивний дохід (на вб ще був один стейкінг)+732$ Ціль 1500