Fuente
Лонгріди Мюллера | Ексголова Броварської РВА Майбоженко (той що в центрі Броварів п'яним ...
425 Vistas/Alcance
2025-01-27 13:47
Mensaje №796
Ексголова Броварської РВА Майбоженко (той що в центрі Броварів п'яним на джипі убив/покалічив людей), отримав 34000 грн штрафу та позбавлення водійського посвідчення на три роки. Десь через півроку він вигулькне якимось помічником радника, даватиме інтерв'ю, отримуватиме відзнаки, будуватиме котедж в Козині.Умовний солдат Майбоженюк, який дьоргнув у СЗЧ залікувати пахову грижу (бо у військовій частині поки теплий - здоровий), аби не носити тельбухи в матні - або поїде зі швами виконувати БЗ (в штрафбат), або піде під суд (штрафом же ж певне не обійдеться), або до кінця днів сидітиме на хаті і не світитиме ніде доки, бо зрадник, негідник і боягуз. Чхали всі, що з цією самою грижею пішов Майбоженюк до війська в лютому, у тому самому лютому.Приїде солдат в своє село, подивиться трохи новини. Що скаже Майбоженюк своїм дітям, племінникам, сусідам - здоровим чоловікам призовного віку, коли запечатає свої тельбухи назад у пузо?Якби приїхав солдат Майбоженюк на кемрюсі 16-го року (не в кредит, на секундочку), показав шрам на животі (прибреше, що там уламок був, а не грижа, але хай), купив лісу і заходився будувати баню, та розказав, який у нього крутий командир і скільки вони пройшли разом і які вони круті дядели (ну прибрехав би трохи, але хай), то двоє чи троє ще би з Майбоженюком поїхали би підписувати контракт у підрозділі.Але умовний солдат Майбоженюк не виходить з хати і бухає. Всім на нього начхати і він всіх ненавидить. Просто раптом комусь цікаво, чому провалилася мобілізація. Та куди раптом поділися ті всі круті чоловіки. Та ну його в дупу - кажуть колись круті дядьки і йдуть в сзч.Та ну його в дупу - кажуть дядьки, які так і не стали крутими, і не виходять з хати. Та ну його в дупу - кажуть їхні діти, племінники, і в 17 років гуртом виїжджають за кордон. Ухилянство не можна толерувати.Це факт. Очевидний для всіх. Але чомусь відповідальні люди на своїх місцях забули, що не можна створювати умови для процвітання ухилянства.Ставитись до людей як до худоби, починаючи з бусіка і закінчуючи підрозділом.Брехати людям, починаючи з шашликів, двох-трьох тижнів, пікніків у Криму, закінчуючи потужним контрнаступом і демобілізацією.Зазвичай я пишу дописи мотивуючі. Ну типу бо всі бачать те, що погано, але треба прагнути до того, що краще. Просто дві новини контрастом врізалися сьогодні. Про вбивцю-посадовця.І про добровольця, який пішов у СЗЧ, аби вилікуватися.Тому я сприймаю те, що росіяни не стоять по лінії Дніпра, за чудо.Бо там, де генерали і полководці некомпетентні, мусять з'являтися героїчні солдати. Ну і звісно, на росії все ще гірше.Інакше чому вони шлють в бій піхоту на милицях без зброї, а на бойові завдання підрозділи вивозять сковані наручниками. Тому все буде добре, але рівно настільки, наскільки ми напрацювали. Значить будемо працювати. Отак я хитренько хочу витягнути на мажорній ноті. Не дуже вийшло, але до вечора виправлюся. Якщо ще якийсь посадовець не вб'є когось п'яний і не отримає штраф 800 доларів.