Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Червоні дияволи
Añadido 14 jul. 2024

Червоні дияволи

@mufc_ua
Número de suscriptores: 552
Fotos: 13,200
Videos: 1,640
Enlaces: 1,410
Descripción:
Фан-канал «Манчестер Юнайтед». Пропозиції – @devils_admin Або в дірект нашого інстаграм: https://www.instagram.com/manchesterunited_ua Чат: https://t.me/+UnpM-WFcYy9kMGEy
Fuente

Червоні дияволи | Подивився огляд матчу МЮ-Арсенал від Андрія Колісника.Там пан Андрій д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Червоні дияволи Червоні дияволи @mufc_ua
303 Vistas/Alcance 2025-08-18 19:14 Mensaje №15587
📱 Подивився огляд матчу МЮ-Арсенал від Андрія Колісника.Там пан Андрій детально розібрав багато епізодів, акцент був на те, що не потрапляє в хайлайти.Загальні враження від переглянутого: 😞😞😞Основні тези, які для себе виніс:- Все не так позитивно, як здалося під час перегляду матчу в прямому ефірі- Аморім як тренер – топ: дає команді все, що може, але футболісти технічно слабкі і не здатні це виконати- Через це Аморіма пізніше буде звільнено і звинувачено в усіх гріхах МЮ- Сумнівно, що ці гравці можуть претендувати на серйозні позиції в АПЛ бодай з якимось тренером через свій рівень- Команда ще може трохи покращитись, але це майже максимум- Мбемо не коштує грошей, які за нього заплатили - багато браку- Загалом позиції "десяток" для Куньї та Мбемо - не найкращі- Доргу - сильний захисник, але слабкий латераль- Велика проблема з опорниками: пара Бруну-Каземіро - не працює- Шешко поки найкраще показав себе з новачків- Гол "Арсенала" - дуже сумнівнийХочу від себе додати: раніше, дивлячись контент на каналі Андрія Колісника, часто не був згоден з деякими думками, і, звісно ж, не вважаю їх істиною, але було цікаво глянути розбір людини, яка пов'язана з футболом і давно займається аналітикою.Тому якщо є годинка вільного часу - дивіться і залишайте свій відгук тут, в каналі, бо я після перегляду щось трохи підварився 👌А це ще я песиміст 👀