Fuente
Лабораторна миша | Одного разу один мешканець боліт вирішив піти зі зброєю - чи-то через ...
5 000 Vistas/Alcance
2024-11-20 19:38
Mensaje №7230
Одного разу один мешканець боліт вирішив піти зі зброєю - чи-то через гроші, чи-то через відсутність мозку - на нашу землю.І йому "ЖЕНА СКАЗАЛА ВЕРНУТЬСЯ ЖИВЬІМ".Але трапилась йому на шляху наша 38 окрема бригада морської піхоти і шеврон опинився у мене.Власне, я не просив, але саме таким був обмін на ключі від тачки 58/42.Це вже п'ята машина.Нє, вона п'ятдесят сьома, яку ми із Вами та Мартин Брест ремонтуємо і передаємо від проєкту 42 тачки на ЗСУ у війська, але саме п'ята, яку придбала спільнота Evhen Zborowski для нас же.Anastasiia Vasenko, Данило Карнацький, Iryna Dzhola, Olga Schilling, Yura Kononenko, Andrii Omelchenko, Oleh Fishchuk, Yaroslav Smolin, Dima Kononenko і Євгене, дякую Вам.Ви сумасшедші.Що характерно, ця банда має традицію з машиною фотографуватись на згадку.Але цю тачку ми так швидко ремонтували і бригада її так похапцем забирала, що фоткались вони прямо біля підйомника у знятого підрамника.Загалом, дякую усім. Тачка вже працює кілька днів у військах і цілому підрозділу стало легше змушувати росіян порушувати дані жьонам обєщанія.Yevhenii Movchaniuk, традиційно дякую за інструмент.Олександр Радченко, пам'ятаю про килимки і т.і. Не встигаю поки. Шось все весь час несеться.Андрей Рошу і Андрій Калєнченко - дякую за комплект шин з дисками. Поїхали разом з цією тачкою.Завдяки Вашій підтримці, сподіваюсь, що скоро будуть теж хороші новини.А Ви поки не забувайте брати участь в розіграші "Мистецький", бо у мене на балконі тупо немає місця.https://t.me/mouselab/7188Майте тиху ніч.