Fuente
Лабораторна миша | унікумів не отримує взагалі нічого).Загалом, пропадає в мені бізнесмен...
1 300 Vistas/Alcance
2024-10-23 11:22
Mensaje №7098
унікумів не отримує взагалі нічого).Загалом, пропадає в мені бізнесмен, філантроп та поборник урбанізму.Якщо ж серйозно, навіть в тому апокаліпсисі, на який перетворився трафік в Києві, можна було б легко додати ладу.І мова якраз не йде про створення відеокамерного концтабору.Ніякий анархіст чи лібертаріанець не їздить на червоне світло, бо законам фізики при пружному чи непружному зіткненні глибоко по барабану, наскільки ти вільна особистість і які у тебе є права бути громадянином світу.Подушка просто стріляє в твоє начитане світле обличчя, а підголовник просто рятує шию від травми.Так і тут. Або повільно, але впевнено, їдуть всі, або ж і далі стоїмо в фантастичних заторах, гортаючи книгу про юних атлантів та успішний успіх.В коментарі запрошуються всі прихильники ідей "нафіга набудували стільки смуг для громадського транспорту", "в місті мало розв'язок", "нащо ті обмеження швидкості", "приберіть наземні пішохідні переходи", "автор - мудак, купі собі машину/котись на своєму велосипеді" та інша фауна.Вибачте, просто накипіло.Майте гарний день.P.S. Завдяки Вам ремонтуємо повнопривідний течик для 38-ї бригади. Дякую.