Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лабораторна миша
Añadido 14 jul. 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Número de suscriptores: 5 176
Fotos: 3,570
Videos: 238
Enlaces: 2,680
Descripción:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.
Fuente

Лабораторна миша | Мені здається, це вичерпне відео, яке демонструє жагу наших бійців до ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лабораторна миша Лабораторна миша @mouselab
1 900 Vistas/Alcance 2024-08-02 20:24 Mensaje №6766
Мені здається, це вичерпне відео, яке демонструє жагу наших бійців до перемоги.Ми ж писали, що серед 50 переданих Вами машин до Сил оборони аж 3 штуки спочили в бозі: тачку 19/42 Nissan Navara Park Lane накрило Градами, тачка 3/42 Volkswagen Transporter розбилася біля ЛБЗ, а в тачку 31/42 прилетів fpv-дрон.Ну, добре, що всі живі. Машини ми викреслили з усіх списків та й продовжили працювати далі, постачаючи та ремонтуючи машини для ЗСУ.І… ось.Бійці не просто витягли тачку з припекельної зони.Вони заварили розірвану роздатку, запаяли бак, підшаманили купу інших перебитих дротів і магістралей, поставили на мінімальний хід і погнали машину своїм ходом в дружні ангари на ремонт.Знаєте, я пишаюся.Не тільки тим, як нам усім разом вдається шукати машини для бійців, а потім ремонтувати їх так, що вони тільки язиками під підйомниками цокають, так там все ладненько та чистенько.Я пишаюся нашими воїнами, що вони дбайливо і відповідально поводяться з автомобілями, які їм надав український народ.Не укладають їх, не ганяють по синці, обслуговують та ремонтують.Звідки я знаю то все?Ми ж з Мартин Брест не все Вам розповідаємо.Ну, запустили ми проєкт реабіліТАЧКИ, де ремонтуємо машини, які приїзжають з фронту.Ремонтуємо потужно і капітально.Але ж ми при всьому цьому за потреби намагаємось підтримувати ті тачки, що ми вже передали в війська.Бійці зі своїх зарплат не все можуть покрити.То радіатор відправимо, то ресори, то задній міст, то шини, то мастило.То ГУРу, то в 118 бригаду, то в 65-ту, то в НГУ Рубіж, то в 127-му.Воно ж по-дрібниці, що якось і виокремлювати ліньки.Але це важливо.Ні, грошей ніколи не вистачає.У нас же черги, порядок, справедливість.А потім наступає кінець чи початок місяця і Ви якось без нагадування починаєте надсилати нам кошти.От серйозно.Останні чи перші числа і дінь-дінь-дінь.І ремонти пришвидшуються, а якісь палаючі потреби закриваються.Кстаті, ото на фото Ви на 5 ОШБр шини передали. На мазду бт-50. Дякую Вам.Ми стараємося.Бійці стараються.Переможемо.P.S. Окремо: пане Дмитре, я все бачу. Дякую. +1 машина заїжджає в ремонт.Якщо хочете підтримати проєкт, реквізити тут:Приват - 4149499086676739 (Антон Сененко)Увага! Відбулася зміна реквізитів!PayPal - [email protected]Криптовалюта USDT - 0xdf89978Ca0F80a30DB5D140b2042e99441ec43A4 (Ethereum (ERC20))Детальні реквізити: Установа банку - ПриватБанкМФО банку - 305299 Отримувач платежу - СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧIBAN - UA953052990000026201691360906 Рахунок отримувача - 26201691360906Валюта картки - UAH РНОКПП отримувача - 3136215494Призначення платежу -Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ)Принагідно лишаю реквізити Мартін Брест, з яким ми разом реалізуємо проєкт:Моно: 4441114443028624PayPal: [email protected]Приват: 4149499371016518